اختصاص 5 پرواز فوق العاده به فرودگاه هاي مناطق زلزله زده/ برخورد جدي با گرانفروشي بليت
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري از برخورد جدي با هرگونه گرانفروشي بليت هواپيما خبرداد.

رضا جعفرزاده اظهارداشت: اگرچه نرخ بليت هواپيما تكليفي نيست اما نرخ بليت هاي منتهي به مناطق زلزله زده از سوي شركت هاي هواپيمايي هيچ گونه تغييري نيافته و با هرگونه سوء استفاده تحت هر عنواني به شدت برخورد خواهد شد.

جعفرزاده با بيان اينكه ملاك فروش بليت هواپيما نرخي است كه شركت هاي هواپيمايي برروي سايت خود اعلام كرده اند، از متقاضيان بليت هواپيما خواست كه در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مستندات خود را از طريق سايت سازمان هواپيمايي كشوري به نشاني www.cao.ir ارسال كنند.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري همچنين از اختصاص 5 پرواز فوق العاده به فرودگاه هاي مناطق زلزله زده براي امروز و فردا خبرداد و گفت: سازمان به منظور سرويس دهي ويژه در فرودگاههاي غرب كشور (كرمانشاه و ايلام) همكاري و هماهنگي هاي لازم با شركت فرودگاهها و ناوبري هوايي، نهادهاي امنيتي و انتظامي به عمل آورده است.

وي افزود: همچنين سازمان هواپيمايي كشوري از لحظات نخستين آمادگي خود را اعلام  و نسبت به اعزام هواپيماها، آمبولانس هوايي و بالگردهاي امداد و نجات اقدام كرده است.

 
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.