رئيس سازمان هواپيمايي کشوري در مراسم بزرگداشت روز بسيج عنوان کرد؛
پاسداري از صنعت حمل و نقل هوايي به همت بسيجيان
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: بسیجیان صنعت حمل و نقل هوایی هركجا كه باشند به پاسداري از اين صنعت همت مي گمارند.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، علی عابدزاده در سی و هفتمین سالروز تاسیس بسیج در جمع بسیجیان صنعت حمل و نقل هوایی اظهارداشت: نه تنها ایران، بلکه انسانیت به بسیج و بسیجی بدهکار است چرا که اگر بسیجی نبود معلوم نبود چه بلایی بر سر مسلمانان عراق و سوریه می آمد و تا روزی که بسیج در این کشورها تشکیل نشده بود امکان مقاومت وجود نداشت.

وی با اشاره به اینکه ایستایی و مقاومت کشور و انقلاب اسلامی حاصل تفکر بسیجی و کارکردن بسیجی گونه است، افزود: دشمن تا به امروز تلاش کرده است تا به جهانیان ثابت کند که ایران توانایی اداره کردن کشور و مردم را ندارد اما بسیجی خلاف این امر را به اثبات رساند.

عابدزاده با تاکید بر اینکه بزرگداشت روز بسیج به منزله تجدید قوا و یادآوری وظایف ماست، گفت: امروز وظیفه سنگینی بر دوش داریم چرا که دیدیم دشمن بعد از توافقات صورت گرفته(برجام) همواره تلاش کرده است تا مجددا این صنعت را فلج کند اما بسیجی صنعت حمل و نقل هوایی در هر كجا که باشد چه در سازمان هواپیمایی کشوری, فرودگاهها، شرکت های هواپیمایی، تعمیر و نگهداری هواپیماها و ... وظیفه سنگینی بر دوش دارد و به پاسداری از این صنعت همت می گمارد.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در ادامه تصریح کرد: اگر قرار بود در موضع انفعالی قرار می گرفتیم صنعت حمل و نقل هوایی سالها قبل به رکود می رسید، اما امروز شاهد گسترش چشمگیر و خدمات رسانی روز افزون در این صنعت هستیم بر همین اساس باید تعهد و تیزهوشی بسیجی داشته باشیم تا بتوانیم از این گذرگاههای سخت عبور کنیم.

در ادامه این مراسم سردار حسین محبی معاون فرهنگی و تبلیغات کل سپاه پاسداران به جایگاه بسیج و بسیجیان در طول انقلاب و مبارزات حق طلبانه و دلاورمردیهای ایشان در حمایت از انقلاب و مسلمانان جهان به ایراد سخنرانی پرداخت و اظهارداشت: بسیج همواره برهم زننده معادلات غربیان بوده است.

گفتنی است؛ مراسم بزرگداشت روز بسیج به همت مهندس مجید قدیریان فرمانده مرکز مقاومت بسیج صنعت حمل و نقل هوایی و با حضور تعدادي از خانواده هاي شهداي مدافعان حرم صبح امروز برگزار و از مدافعان حرم و خانوداده هاي آنها تقدير شد.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.