آغاز مجدد بازرسی ها براساس مقررات جدید
سرپرست عمليات پرواز سازمان هواپیمایی کشوری از آغاز مجدد بازرسی های (RAMP INSPECTION) بر اساس مقررات جدید توسط بازرسان عملیات پرواز سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري مجيد اخلاقي اظهارداشت: با توجه به تغییر مقررات سازمان هواپیمایی کشوری در حوزه عملیات پرواز  دور جديد بازرسي ها جزء اولويت هاي اين سازمان قرار گرفته است.

وی افزود: با تلاش کارشناسان دفتر عملیات پرواز سازمان و پس از تهیه و تدوین الزامات مربوط به RAMP INSPECTION به عنوان بخشی از مقررات Part-ARO   و برگزاری دوره هاي آموزشی , روز گذشته اين بازرسي ها در فرودگاه حضرت امام (ره) از شركت هاي هواپيمايي آغاز شد.

سرپرست دفتر عمليات پروازتصریح کرد: این نوع از بازرسی ها بعنوان مکمل ممیزی های مربوط به صدور و یا تمدید مجوز بهره برداري هوایی و همچنین به عنوان نوعی از نظارت های مستمر سازمان هواپیمایی کشوری بر نحوه عملکرد شرکت های هواپیمایی نقش به سزایی در ارتقاء ایمنی پروازها خواهد داشت.

وي اظهار داشت: در صورت وجود اشکالات جدی و موثر بر ایمنی پروازها آن هواپيما امكان پرواز نخواهد داشت و بازرسان دفتر عملیات پرواز طبق مقررات و تنها پس از رفع اشکالات اجازه پرواز براي هواپيما را صادر خواهند كرد.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.