نشست ايثارگران سازمان هواپيمايي كشوري با معاون توسعه مديريت و منابع
صبح امروز نشست صميمانه ايثارگران سازمان هواپيمايي كشوري با معاون توسعه مديريت و منابع سازمان فرماندهي و اعضاي شوراي حوزه مقاومت بسيج سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، در اين جلسه وحيد ازوجي معاون توسعه مديريت و منابع سازمان ضمن عرض تبريك ايام ولادت نبي مكرم اسلام(ص) و تجليل از نقش ايثارگران در پيشبرد اهداف انقلاب و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به اهميت حضور فعال و مقتدرانه ايثارگران در برنامه هاي جاري و بلند مدت سازمان براي توسعه و تعالي صنعت هوانوردي اشاره كرد.

وي افزود: بر كسي پوشيده نيست كه ايثارگران و خانواده هاي محبوبشان در عهد با خالق هستي پا به ميدان گذاشتند و بدون هيچ چشم داشتي رشادت و شهامت به خرج دادند و از كيان انقلاب و سرزمين ايران اسلامي دفاع كردند.

ازوجي تصريح كرد: آنچه مهم است اين است كه آنها در قلب و روح مردم جاي دارند در فعاليت ها همچون استوانه هاي محكم پافشاري مي كنند و همانطور كه قبلا اشاره شد حضور پررنگ ايثارگران در فرايند توسعه صنعت مي تواند چشم اندازهاي مطمئني در رسيدن به  اهداف را در پي داشته باشد.

همچنين در اين جلسه تعدادي ا ز ايثارگران نقطه نظرات خود را نسبت به اهداف آتي عنوان كردند و مقرر شد كليه امور ايثارگران سازمان در قالب فعاليت هاي حوزه مقاومت بسيج سازمان متمركز و از طريق اين حوزه پيگيري و دنبال شود.

 
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.