به مناسبت روز 16 آذر:
تبریک سازمان هواپیمایی کشوری به فعالان صنعت حمل و نقل هوایی
73 سال پیش درست هنگامی که صنعت حمل و نقل هوایی در آغاز مسیر توسعه قرار گرفت و نقش تاثیرگذار این صنعت توانست باورها را به سمت بخش هوایی جلب کند و صاحب نظران مناطق مختلف جهان را با خصوصیاتی چون سرعتمندی، کاهش زمان در مبادلات بازرگانی، تبادل فرهنگ ها و به تعریفی روشن تر متدهای کسب و کار جهانی در مسیر تغییر قرار داد؛ نیاز قانون مندی واحد برای بهره برداری از این وسیله پرنده توانست کشورهای جهان را گردهم آورد و در سال 1944 سازمان هواپیمایی کشوری بین المللی پا به عرصه گذاشت.

بر همین اساس روز 16 آذر که مصادف است با 7 دسامبر به این عنوان نامگذاری شد و تمامی کشورهای عضو این روز را گرامی می دارند. به یمن شعارهای سالانه که هر کدام گوشزد مبانی و منشوری است که سازمان بر پایه آن شکل گرفته و همگان مصمم شده اند تا اهدافی چون رویارویی با چالش های حمل و نقل هوایی، پایداری حمل و نقل جهانی، ایمنی، رفاه مسافران، کاهش آلودگی و موضوعاتی از این دست را دنبال کنند که سازمان هواپیمایی کشوری ایران نیز از این قاعده مستثنی نبوده و همواره بر پایه قوانین و مقررات هواپیمایی کشوری بین المللی (ICAO)  پایبندی خود را به اثبات رسانده است.

این روز را به تمامی نیروهای دخیل در صنعت حمل و نقل هوایی متخصصین و کارشناسان سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی، شرکت های هواپیمایی، نیروهای گمرک، نیروهای امنیتی و انتظامی، دانشجویان رشته های مختلف صنعت بازنشستگان و مجموعه های مرتبط تبریک گفته و آرزوی توفیق روز افزون داریم.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.