دومین سمپوزیوم جهانی ناوبری هوایی برگزار شد
دومین سمپوزیوم جهانی ناوبری هوایی با عنوانSecond Global Air Navigation Industry Symposium برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، صبح امروز دوشنبه ۱۱ دسامبر ۲۰۱۷ دومین سمپوزیوم جهانی ناوبری هوایی Second Global Air Navigation Industry Symposium در مقر اصلی سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری در مونترال کانادا با سخنرانی رئیس شورای ایکائو و با حضور نمایندگان کشورهای عضو، سازمان های بین المللی، اتحادیه های تخصصی صنعت هوانوردی و مراکز علمی و دانشگاهی آغاز به کار کرد .
براساس این گزارش، در اجلاس مذکور آخرین تصمیمات ایکائو در خصوص ناوبری هوایی، چالش های حال حاضر و آتی ناوبری هوایی، ملاحظات امنیتی ناظر بر ناوبری هوایی، راهکارهای ارتقاء ایمنی در ناوبری و مدیریت ترافیک هوایی، مخاطرات استفاده از پهبادها و ضرورت ساماندهی آنها و آخرین فناوری ها در حوزه ناوبری هوایی مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.
همچنین در دومین سمپوزیوم و اجلاس جهانی ناوبری هوایی فرهاد پرورش نماینده دائمی ایران در ایکائو و نمایندگانی از جمهوری اسلامی ایران از جمله محمدسعید شرفی مدیرکل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی , میثم شاکر آرانی معاون این دفتر و حسنعلی شهبازیلر به سرپرستی آرش خدایی قائم مقام رئیس سازمان هواپیمایی کشوری حضور دارند.
 سازمان هواپیمایی کشوری نیز در نمایشگاه این اجلاس، غرفه ای جهت نمایش توانمندیها، پیشرفت ها و برنامه های آتی ایران در حوزه تحولات اخیر هوانوردی ایران و منطقه ی خاورمیانه، برپا کرده است.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.