امضاء تفاهم نامه همكاري انجمن هاي دفاتر خدمات مسافرت هوايي 9 استان كشور با رئيس سازمان هواپيمايي كشوري
مديركل دفتر نظارت بر فرودگاهها، شركت ها و موسسات هوانوردي سازمان هواپيمايي كشوري از امضاي تفاهم نامه همكاري انجمن هاي دفاتر خدمات مسافرت هوايي 9 استان كشور با سازمان خبرداد.

علي اصغر باريكاني اظهارداشت: روز گذشته در جلسه اي كه با حضور رئيس سازمان هواپيمايي كشوري، معاون هوانوردي و امور بين الملل، دبير انجمن شركت هاي هواپيمايي و روساي انجمن صنفي دفاتر خدمات مسافرت هوايي استان هاي البرز، آذربايجان شرقي، خوزستان، خراسان رضوي، بوشهر، اصفهان، فارس، سيستان و بلوچستان و بوشهر تشكيل شد تفاهم نامه همكاري انجمن هاي دفاتر خدمات مسافرت هوايي 8 استان كشور با سازمان به امضا رسيد.

وي افزود: در اين نشست تفاهم نامه اي به منظور فراهم آوردن زمينه توسعه مشاركت بخشي  غير دولتي و كاهش تصدي گري دولت در راستاي اصل 44 قانون اساسي با هدف تكريم ارباب رجوع و تسريع در انجام امور دفاتر و شركت هاي خدمات مسافرت هوايي و نظارت مستمر و بهتر سازمان بر فعاليت شركت هاي مذكور منعقد شده است.

باريكاني تصريح كرد: در ادامه اين نشست رئيس سازمان هواپيمايي كشوري همكاري اين سازمان با انجمن هاي مذكور را مثبت ارزيابي كرد  و گامي در جهت پيشبرد اهداف صنعت و. مشاركت هرچه بيشتر دستگاه حاكميتي با ساير بخش ها دانست و ابراز اميدواري كرد: با رفع چالش هاي گذشته چشم اندازهاي آتي را بهتر از گذشته ترسيم و آن مسير فعاليت كنيم.

گفتني است؛ گردآوري بررسي و ارسال مدارك دفاتر به سازمان، پيگيري تا حصول نتيجه و رسيدگي به شكايات سازمان از عملكرد دفاتر با توجه به مقررات سازمان از اهم كارهاي واگذار شده به اين انجمن ها به شمار مي رود.

همچنين روساي انجمن هاي دفاتر خدمات مسافرت هوايي نيز نقطه نظرات خود را عنوان كردند.

 
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.