سازمان هواپیمایی كشوري به دنبال جذب سرمايه گذاري در صنعت حمل و نقل هوايي است
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه بازار رقابتی بر موضوع ادغام شركت هاي هواپيمايي در صنعت هوایی ارجحیت دارد، گفت: با ایجاد بازار رقابتی سالم شرکت‌ها به دنبال متناسب كردن شرايط خود برمي آيند و ناگزير از حركت به سمت توسعه هستند.

علی عابدزاده در حاشیه مراسم ورود دو فروند هواپیمای ATR به ناوگان هما در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: بازسازی صنعت حمل‌ونقل هوایی باید در جنبه‌های مختلف رخ دهد که یکی تأمین ناوگان، توسعه و تجهيز فرودگاهها و ديگري كه محور بسيار مهمي نيز هست بخش آموزش هاست.

وی ادامه داد: شرکت‌های هواپیمایی ما دارای مدل‌های قدیمی هستند در حالی که باید ساختار خود را به روز و شرايط رقابت را احراز كنند.

عابدزاده با تأکید بر اینکه به دنبال جذب سرمایه‌گذار در صنعت حمل‌ونقل هوایی هستیم، گفت: ایجاد فضای رقابتی بین شرکت‌های هواپیمایی به بهبود شرایط فنی شرکت‌ها و نوع سرويس دهي می‌انجامد.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: صنعت هوانوردی کشور در مسير یک بازار رقابتی قرار گرفته و شرکت های هوایی ملزمند ساختارهای خود را بازسازی کرده تا بتوانند در این بازار رقابتی به فعالیت خود ادامه دهند.

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: در پاسخ به سوال شما در خصوص شركت هاي كوچك لازم است گفته شود كه اگر شرکت های کوچک در این بازار رقابتی نتوانند به فعالیت خود ادامه دهند يكي از راهها ادغام با سایر شرکت هاست و می توانند قدرت خود را در این صنعت نشان دهند.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.