ديدار رئيس و معاونان دانشكده صنعت هواپيمايي با رئيس سازمان هواپيمايي كشوري
رئيس، معاونان و مديران دانشكده صنعت هواپيمايي با رئيس سازمان هواپيمايي كشوري ديدار و گفت و گو كردند.

علي عابدزاده در اين ديدار بر اهميت و جايگاه والاي دانشكده صنعت هواپيمايي در ميان كهنه كاران صنعت حمل و نقل هوايي تاكيد كرد و اظهارداشت: نگاه سازمان به دانشكده ارزشمند است و اعتقاد داريم تحولي كه دانشكده مي تواند در ابعاد آموزشي صنعت حمل و نقل هوايي ايجاد كند بي رقيب است.

وي افزود: در غياب دانشكده برخي از بخش هاي خصوصي اقدام به ايجاد امكانات و تجهيزات آموزشي در اين صنعت كرده اند اين در حالي است كه آموزش در بخش خصوصي تا رسيدن به كيفيت و مرحله اي كه اهداف صنعت را پاسخگو باشد راه پيمودني زيادي دارد.

عابدزاده با تاكيد بر اينكه دانشكده مي تواند نقش حياتي در خصوص اين مهم ايفا كند افزود: فصل جديدي را بايد شروع كنيد و منتظر نباشيد در صنعت اتفاقات خاصي بيفتد و اين اتفاقات شامل حال دانشكده هم مي شود بلكه لازم است با توانايي خوبي كه داريد خود منشا تحول باشيد.

رئيس سازمان هواپيمايي كشوري با بيان اينكه همانگونه كه ما توانستيم با ادله خودمان همه جريانات سياسي و دولت را در راستاي آزادسازي صنعت حمل و نقل هوايي قانع كنيم، ادامه داد: شما نيز براي استدلال خودتان به عنوان يك مركز آموزشي قوي، به اندازه كافي ادله داريد و بايد بر اساس همين استدلال به سياستگذاران و مقامات اجرايي بقبولانيد كه در چه جايگاهي قرار داريد.

وي افزود: براي بخش آموزش صنعت غفلت نكنيد و برنامه ريزي كنيد و سازمان هواپيمايي كشوري در اين زمينه به شما  كمك خواهد كرد چرا كه مردم متقاضي آموزش هستند و اين توانايي را در اختيار مردم قرار دهيد.

عابدزاده گفت: به خاطر رويكرد آموزشي صنعت مي توان در هر محفلي از شما حمايت كرد هيچ بخشي نمي تواند جاي شما را بگيرد چرا كه  از امكانات و توان دانشي شما برخوردار نيستند.

رئيس سازمان هواپيمايي كشوري ادامه داد: در جلسات تخصصي كه در آينده مابين سازمان و دانشكده برگزار خواهد شد مباحث به صورت موشكافانه مورد بررسي قرار خواهد گرفت.

حسين قنبري ممان رئيس دانشكده صنعت هواپيمايي نيز در اين نشست مباحثي پيرامون يكپارچه سازي و استحكام مباحث آموزشي را مطرح و به معرفي توانمنديها، دستاوردها و عملكرد اين مجموعه پرداخت.

وي با بيان اينكه دانشكده از پتانسيل بالايي و قدمت 70 ساله در بخش غيرنظامي هوايي برخوردار است، اظهارداشت: امروز دانشكده تنها مركز دارنده Trainer plus  و تنها مركز مورد تاييد آژانس هوانوردي اروپا در كشور به شمار مي رود.

در ادامه اين نشست مديران و معاونان دانشكده صنعت هواپيمايي نقطه نظرات خود را بيان كردند.

گفتني است: در اين نشست معاونان و مديران سازمان هواپيمايي كشوري نيز حضور داشتند.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.