خنجري مديرکل حراست سازمان هواپيمايي کشوري شد
رئيس سازمان هواپيمايي کشوري در حکمي مهدي خنجري را به سمت مديرکل حراست اين سازمان منصوب کرد.

علي عابدزاده در مراسم توديع و معارفه مديركل حراست سازمان هواپيمايي كشوري به جايگاه رفيع سازمان در بخش حاكميتي و نظارتي اشاره كرد و گفت: پيش از اين برخي قوانين و مقررات كه مي توانست صنعت حمل ونقل هوايي را متحول كند به جهت بعضي از مشكلات اجرايي نشد اما در چندسال گذشته با همت كارشناسان و متخصصان صنعت و با حمايت دولت و مجلس توانستيم قدم هاي موثري برداشته و حركت رو به ركود صنعت را در مسير توسعه قرار دهيم.

وي گفت: حمل و نقل هوايي يك زنجيره بهم پيوسته اي است كه انتظار مي رود قضاوت ها، تعابير و تفاسير نوع فعاليت ها، به لحاظ كمي و كيفي در چارچوب شرح وظايف دستگاهها معني و عملياتي شود در اين صورت مي توان با نگاه ملي، صنعت را در جهت شان و مرتبه مردم و هرچه بيشتر اقتصادي تر شدن بخش هاي مختلف آن به پيش برد.

عابدزاده ادامه داد: توانايي در بخش هاي مختلف صنعت وجود دارد آنچه مهم است مديريت و كاربردي كردن توانايي هاي بالقوه آنهاست كه اگر دلسوزان صنعت اراده كننده مي توان به اهداف و چشم اندازها دست يافت.

رئيس سازمان هواپيمايي كشوري از زحمات فيروزي پور سرپرست سابق حراست سازمان قدرداني و براي توفيقات مديركل جديد آرزوي موفقيت كرد.

در اين جلسه همچنين جابر انصاري رئيس مرکز حراست وزارت راه و شهرسازي نيز، تلاش مستمر براي همكاري و مشاركت با مديران سازمان در جهت ارتقا سطح ايمني، رعايت دقيق استانداردهاي بين المللي، اهتمام و برقراري و ارتقاء امنيت داده ها، به روز رساني ابزارها و فناوري هاي نوين جهت تسهيل و بهبود فرايندهاي نظارتي و امنيتي با رعايت ضوابط و مقررات را از جمله محورهاي مهم فعاليت هاي آتي مجموعه حراست اين سازمان برشمرد.

گفتني است در اين مراسم جمعي از مقامات قضايي، انتظامي و امنيتي حضور داشتند.


با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.