آئين آغاز بکار 22 نفراز کارکنان جديد سازمان هواپيمايي کشوري

 

صبح امروز آئين آغاز بكار 22 نفراز كاركنان جديد تحصيل كرده در رشته هاي فني و تخصصي كه موفق به قبولي در آزمون استخدامي سازمان هواپيمايي كشوري شدند با حضور رئيس ، معاون توسعه مديريت و منابع، قائم مقام و جمعي از مديران كل سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، علي عابدزاده با بيان اينكه سالهاي متمادي تمامي تصميمات و برنامه هايي كه مخالفان كشور و نظام دنبال مي كرده اند گرفتن هويت و القاء عدم توانايي نيروهاي صنعت بوده است گفت: از آنجا كه صنعت هوانوردي يكي از شاهراههاي رسيدن به توسعه و يا به تعبيري نقطه حساس و شكننده است سعي شده براي فلج كردن صنعت و در شعاعي گسترده تر توسعه كشور را هرچه بيشتر دچار اختلال كنند از هيچ تلاشي فروگذار نكردند كه به حول و قوه الهي پيش كسوتان صنعت و نيروهاي مخلص اين سرزمين ايستادند و مقاومت كردند.

رئيس سازمان هواپيمايي كشوري گفت: قبل از چهار دهه گذشته صنعت هوايي نيروي مختصص چنداني نداشت و عمدتاً در بخش هاي مختلف مي بايست وابستگي را بشكل نهادينه شده باور مي كرديم اگر چه فشارها و محدوديت ها سخت مي نمود اما اين دستاورد را داشت كه در بخش دانش فني و ارتقاء سطح علمي قدمهاي بسيار بلندي برداشته شد بطوري كه در جاي جاي صنعت چه در بخش تعمير و نگهداري و چه در بخش هاي ديگر آمار مهندسين و متخصصين ارتقا قابل توجهي يافت.

وي همچنين با بيان اينكه، سازمان هواپيمايي كشوري باري بر دوش دولت نيست، گفت: سازمان نقطه عطف رشد و توسعه صنعت هوايي است و سازمان هواپيمايي با مدل گذشته فعاليت نمي كند در چند سال گذشته با ارائه طرحهاي كارشناسي به مسئولان عاليرتبه كشور و ايجاد باور جهت بازنگري گذر از مدل هاي گذشته توانستيم بعضي از زير ساختهاي لازم را جهت قرار گرفتن روي ريل توسعه طي كنيم كه با ظرفيتي كه داريم بتوانيم در آينده شاهد جابجايي بيش از 60 الي 70 ميليون جابجايي در فرودگاه هاي كشور باشيم.

عابدزاده تصريح كرد: اين مهم محقق نمي شود جز همت و تحول گرايي شماها كه همه جوان هستيد و از لحاظ تخصص و آشنايي با صنعت هوايي در سطوح عالي قرار داريد اما نبايد فراموش كرد كه يك بعدي فكر كردن اينكه سواد آكادميك بي توجه به تجربيات و بدون استفاده از مجربين مي تواند موفق عمل كند اين غير ممكن است لذا لازم است بصورت مكمل اهداف را پيش برد و من با اين پتانسيلي در شما سراغ دارم كه شما داريد آينده صنعت را روشن مي بينم.

وحيد ازوجي معاون توسعه و مديريت منابع سازمان نيز ضمن خيرمقدم به اين كارشناسان از دست اندركاراني كه مقدمات اداري ورود آنها را به عهده داشتند قدرداني كرد.

گفتني است؛ از هم اكنون دوره آموزشي لازم براي كاركنان جديد آغاز شده است.

 


با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.