شرکت هاي هواپيمايي همچنان در انتظار وضعيت جوي مناسب براي پروازها
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري گفت: وضعيت براي انجام پرواز ايمن در فرودگاه مهرآباد و امام خميني (ره) هنوز برقرار نشده و شرکت هاي هواپيمايي منتظر مساعد شدن شرايط جوي هستند.

رضا جعفرزاده، در خصوص آخرین وضعیت پرواز در فرودگاه‌های مهرآباد و امام خمینی(ره)، اظهار داشت: اقدامات لازم برای انجام پروازها انجام شده، اما با توجه به متغیر بودن وضعیت جوي هنوز شرایط برای انجام پرواز ایمن و سلامت در این دو فرودگاه وجود ندارد.

وی با بيان اينكه از ساعت 12 ظهر امروز وضعيت جوي ساعاتي رو به بهبود مي رفت گفت: اما وضعيت به حد مطلوب نرسيده است و همچنان منتظر فراهم شدن شرایط جوي مناسب و برقراری دید کافی جهت انجام پروازها هستیم.

جعفرزاده تصريح كرد: شركت هاي هواپيمايي ملزم هستند مسافران خود را از وضعيت پروازها مطلع كنند و مسافران خواسته شده است قبل از عزيمت به فرودگاه در پروازهاي خارجي با شماره تلفن 5100118 و 096330 و در پروازهاي داخلي با شماره تلفن 199 و شهرستاني ها براي اطلاع از وضعيت پروازهاي تهران با شماره هاي تماس 02144665519 و 02144665524 تماس حاصل كنند.

به گفته وي به دليل بارش برف سنگين در استان تهران از شب گذشته بسياري از پروازهاي فرودگاه امام و مهرآباد كنسل شده است است.

 
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.