در جلسه هماهنگي روابط عمومي شرکت هاي هواپيمايي عنوان شد
صدور مجوز بيش از 20 هزار و 600 سورتي پرواز براي پروازهاي نوروز امسال تاکنون
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري از صدور مجوز بيش از 20 هزار و 600 سورتي پرواز براي نوروز امسال خبرداد.

رضا جعفرزاده در جلسه هماهنگي روابط عمومي شركت هاي هواپيمايي بر برنامه ريزي براي وحدت رويه در انعكاس اخبار و اطلاعات پروازهاي نوروزي، اطلاع رساني و پاسخ گويي به موقع، شفاف و تكريم مسافران تاكيد كرد.

وي گفت: با توجه به بعضي اخبار و گزارشاتي كه در فضاي مجازي در خصوص پروازها منتشر مي شود روابط عمومي ها قبل از هر گونه واكنش مبني بر رد يا تكذيب مطالب، اطلاع رساني كارشناسي و تخصصي را در اولويت قرار دهند.

جعفرزاده افزود: با توجه به اينكه مقرر است شركت هاي هواپيمايي به منظور جلوگيري از تخلفات احتمالي ناشي از فروش بليت هواپيما بيرون از كلاس نرخي اعلام شده كه همواره موجبات نارضايتي متقاضيان و مسافران بخش هوايي را فراهم مي كند، نحوه توزيع و فروش بليت هاي خود را مديريت كنند.

وي افزود: در همين راستا شركت ها بايد در صورت هر گونه تغيير در انجام پروازها، از طريق شماره تلفن هاي در اختيار و همچنين توسط روساي ايستگاهها، در ترمينال ها و با هماهنگي و همكاري با رسانه ها اقدامات لازم را در اين خصوص بعمل آورند كه در اين مقطع نقش روابط عمومي ها در جلب رضايت مردم بسيار تعيين كننده است.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري با بيان اينكه سازمان همواره چگونگي فعاليت شركت هاي هواپيمايي را از طريق بازرسي ها و گزارشات رسيده رصد مي كند، گفت: بي ترديد يكي از ملاك هاي مورد ارزيابي عملكرد شركت ها در پايان پروازهاي نوروزي اهتمام به حقوق مسافران و پاسخگويي به مردم خواهد بود.

وي در ادامه اين نشست به ارائه گزارشي از صدور مجوز پروازهاي نوروزي پرداخت و گفت: پروازهاي نوروزي امسال از 25 اسفندماه 96 آغاز و تا 15 فروردين 97 ادامه خواهد داشت كه تاكنون سازمان هواپيمايي كشوري در مجموع مجوز 20650 سورتي پرواز براي اين ايام در مسيرهاي داخلي و خارجي صادر كرده است.

جعفرزاده تصريح كرد: از اين تعداد مجوز صادر شده 17282 سورتي پرواز به صورت برنامه اي و 3376 سورتي پرواز به صورت فوق العاده براي شركت هاي هواپيمايي داخلي و خارجي در نظر گرفته شده است.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري در پايان از روابط عمومي شركت هاي هواپيمايي خواست قبل از آغاز پروازهاي نوروزي چگونگي تماس مسافران با شركت و يا ارائه انتقادات، شكايات و يا پيشنهادات، مرجع مراجعه را اعلام كنند.

 

 
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.