آغاز پروازهاي نوروزي با ۱۶ شرکت داخلي و ۵۳ شرکت خارجي از ۲۵ اسفند
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري گفت: پروازهاي نوروزي از ۲۵ اسفند با ۱۶ شرکت هواپيمايي داخلي و ۵۳ شرکت خارجي آغاز خواهد شد.

رضا جعفرزاده با بیان این که شرکت‌های داخلی با ۱۶۲ فروند هواپیما و بیش از ۲4 هزار صندلی خدمات ارائه خواهند داد گفت: در این ایام ۶۳ فرودگاه کشور نیز آماده سرویس دهی به مسافران نوروزي هستند.

وی تصریح کرد به روابط عمومی‌های شرکت‌های هواپیمایی، روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی توصیه شده است نحوه ارتباط متقاضیان و مسافران بخش هوایی را تا قبل از پروازهای نوروزی اطلاع رسانی کنند.

جعفرزاده در ادامه با بیان این که سال گذشته از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین ماه ۹۶ حدود ۴ میلیون مسافر در بخش هوایی جابجا شده‌اند گفت: پیش بینی می‌کنیم امسال با ۱۰ درصد افزایش جابجایی روبرو باشیم.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از مسافران پروازها خواست بليت پروازها را از منابع معتبر و دفاتري كه داراي مجوز از سازمان هستند تهيه كنند.

وي افزود: مسافران نسبت به اعتبارسنجي بليت هاي خود اقدام و همچنين  هرگونه تخلف احتمالی را از طریق سايت سازمان هواپیمایی کشوری به نشانيwww.cao.ir ارسال كنند.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.