مسافران بليت هاي هواپيما را از مراکز معتبر خريداري کنند
معاون هوانوردي و امور بين الملل سازمان هواپيمايي کشوري از مسافران خواست بليت هاي هواپيما را از مراکز معتبر و داراي مجوز خريداري کنند.

مرتضي دهقان به آماده سازي پروازهاي نوروزي امسال اشاره كرد و گفت: در ايام نوروز امسال نيز از توان بيش از 63 فرودگاه داخلي استفاده خواهيم كرد و 16 شركت داخلي با 162 فروند هواپيماي فعال و بيش از 24 هزار صندلي خدمات ارائه خواهند داد همچنين علاوه بر شركت هاي هواپيمايي داخلي 53 شركت هواپيمايي خارجي نيز به 85 فرودگاه در خارج از كشور پرواز نوروزي برقرار خواهند كرد.

وي ادامه داد: امسال با توجه به تقاضاي بازار، افزايش بيش از 10 درصدي در پروازها را شاهد خواهيم بود.

دهقان با تاكيد بر ضرورت پاسخگويي شفاف به مسافران و انتظارات شركت هاي هواپيمايي گفت: دستورالعمل حقوق مسافر نيز تكليف شركت هاي هواپيمايي را مشخص كرده است و با پايبندي به شرايط مندرج در دستورالعمل بسياري از شكايت ها كاهش خواهد يافت.

معاون هوانوردي و امور بين الملل سازمان هواپيمايي كشوري با بيان اينكه ليست دفاتر و سايت هاي داراي مجوز بر روي سايت سازمان قابل دسترس است از مسافران نوروزي خواست تا بليط خود را از دفاتر خدمات مسافرت هوايي معتبر و سايت هاي داراي مجوز خريداري و در صورت مشاهده هرگونه تخلف به سامانه حقوق مسافر به آدرسwww.CAO.ir مراجعه و شكايت خود را ارسال كنند.


با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.