انتشار عمومي متن کردارنامه کارکنان سازمان هواپيمايي کشوري
قائم مقام سازمان هواپيمايي کشوري از انتشار عمومي متن کردارنامه کارکنان سازمان خبرداد.

آرش خدايي اظهارداشت: سازمان هواپيمايي كشوري به عنوان يك نهاد حاكميتي تاثيرگذار بر صنعت هواپيمايي و اقتصاد كشور، متعهد است تا اهداف سازماني و فردي كاركنان خود را در گرو تحقق منافع ملي و جامعه طراحي كرده و بر حذف آثار منافع فردي كاركنان در تصميمات، اقدامات و رفتارهاي سازماني پايبند باشد.

وي افزود: در همين راستا، از سال 1395 با تدوين و ابلاغ شيوه‌نامه مديريت تداخل منافع كاركنان سازمان، تراز مطلوب رفتاري براي كاركنان سازمان هواپيمايي كشوري را در قالب كردارنامه مشخص كرده و اجراي آن از طريق يك شيوه‌ مشخص آغاز شده است.

خدايي تصريح كرد: ضوابط حاكم بر رفتار مديران و كاركنان سازمان و كرداري كه از آنها انتظار ميرود در اين سند تشريح شده است. مفاد اين كردارنامه بر رفتار هر فردي كه از طرف سازمان، فعاليتهاي نظارتي را انجام مي‌دهد، فارغ از اينکه در استخدام سازمان باشد و يا به نمايندگي از سازمان انجام وظيفه كند حاكم است.  هر فردي كه با ذينفعان خدمات سازمان وارد تعاملي مانند بازرسي، مميزي، ارزيابي، مصاحبه و غيره ميشود ملزم به تبعيت از اين كردارنامه است . اين كردارنامه، پايه و اساس اعتماد و اعتبار اخلاقي كاركنان سازمان مي‌باشد.

قائم مقام سازمان هواپيمايي كشوري خاطرنشان كرد: متن كردارنامه كاركنان سازمان هواپيمايي كشوري براي اطلاع تمامي ذينفعان سازمان هواپيمايي كشوري منتشر مي‌شود تا عموم افراد، از جزئيات ضوابط حاكم بر كردار كاركنان سازمان آگاه شده و در اجراي هر چه بهترآن با اين سازمان همكاري كنند.

دریافت فایلامين ابراهيمي(۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۴:۱۵ ب.ظ) :
انشالله


با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.