انجام بيش از 29هزار پرواز نوروزي در ايام نوروز امسال
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري از انجام 29هزار و 181 پرواز در عمليات نوروزي امسال خبرداد.

رضا جعفرزاده با بيان اينكه عمليات نوروزي امسال از 24 اسفندماه 96 آغاز و تا 15 فروردين 97 ادامه داشت، گفت: در ایام نوروز امسال 29181 پرواز از 64 فرودگاه كشور ظرف 20 روز انجام شد، كه در طول طرح پروازهای نوروزی جمعاً 3 ميليون و 594 هزار و 435 مسافر از طریق فرودگاه هاي كشور جابه‌جا شدند.

وي با بيان اينكه در مدت مذكور 22 هزار و 750 پرواز داخلي و 6431 پرواز خارجي انجام شده است افزود: تلاش روابط عمومي ها براي اطلاع رساني به موقع و پاسخگويي روساي ايستگاه ها در ترمينالها به گونه اي بود كه در اين ايام شكايات و نارضايتي ها به جز مواردي اندك با توجه به حجم بالاي پروازها به طور قابل توجهي كاهش يافت.

جعفرزاده اظهارداشت: همچنين 2ميليون و 628 هزار و 420 مسافر در پروازهاي داخلي و 966 هزار و 15 مسافر در پروازهاي خارجي اعزام و پذيرش شدند.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري با بيان اينكه اين پروازها توسط 14 شركت هواپيمايي داخلي و 45 شركت خارجي  انجام شده است، گفت: در عمليات نوروزي صورت گرفته بيش از 200 بازرسي از ناوگان هوايي در فرودگاههاي پر ترافيك كشور به عمل آمد.

وي، الزام سازمان هواپيمايي كشوري به استقرار ناوگان پشتيبان در فرودگاهها، الزام شركت ها به ساماندهي و مديريت فروش بليت هواپيما، تعيين دامنه نرخ بليت پروازها و اطلاع رساني به سازمان هاي نظارتي، نظارت و بازرسي از دفاتر خدمات مسافرت هوايي و برخورد با واحدهاي مختلف، پايش و رصد سايت هاي فروش بليت، اقدامات حين پرواز همچون حضور مستقيم مديران و كارشناسان موظف سازمان، انجام و نظارت و بازرسي از فرودگاهها و شركت هاي خدمات هندلينگ، صدور مجوزها و گواهينامه‎هاي فوريتي و فوق العاده، بازرسي و رسيدگي از وضعيت ارائه خدمات به مسافران را  از جمله اقدامات ستاد مديريت پروازهاي نوروزي، قبل از آغاز عمليات عنوان كرد.

جعفرزاده در پايان گفت: با هماهنگي هاي بوجود آمده قبل از آغاز پروازها، انسجام عملياتي شركت هاي هواپيمايي، همچنين تلاش بي وقفه و مستمر نيروهاي امنيتي و انتظامي، حراست و گمرك در توفيق انجام اين پروازها قابل تقدير بوده است.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.