عابدزاده در ديدار نوروزي با کارکنان سازمان:
بخش خصوصي کليد نجات صنعت حمل و نقل هوايي است
رئيس سازمان هواپيمايي کشوري در ديدار نوروزي با کارکنان، مديران و معاونان سازمان گفت: با توجه به نامگذاري سال 1397 توسط مقام معظم رهبري به سال "حمايت از کالاي ايراني" نقش و وظيفه ما در صنعت حمل ونقل هوايي نسبت به سال هاي گذشته سنگين تر شده است.

علي عابدزاده ابتدا از تمامي دست اندركاران صنعت حمل و نقل هوايي از جمله كاركنان سازمان هواپيمايي كشوري، فرودگاهها، شركت هاي هواپيمايي، گمرك، حراست، نيروهاي امنيتي و انتظامي و ... به دليل همكاري در عمليات سفرهاي نوروزي امسال تشكر و قدرداني كرد.

وي، افزود: اكنون نگاه دولت، مجلس و نظام به سازمان و صنعت نسبت به گذشته تغيير كرده است و اين امر به دليل نوع فعاليت و حضور پررنگ شما در صحنه است و همانطور كه شاهد بوديد در دو سال گذشته مصوباتي جهت توسعه جايگاه سازمان هواپيمايي كشوري و حمل و نقل هوايي از تصويب نمايندگان محترم مجلس گذشت كه با موافقت دولت سازمان هواپيمايي كشوري به يك سازمان خاص تبديل شد.

عابدزاده با بيان اينكه "سازمان هواپيمايي كشوري سازماني اثر گذار است" خطاب به كاركنان سازمان افزود: نقش ما در صنعت حمل ونقل هوايي كليدي است و توسعه ناوگان، فرودگاهها و حمل ونقل هوايي را شما رقم مي زنيد برهمين اساس جهت دهي به برنامه هاي صنعت از وظايف ماست و شما نقش بي بديلي در اين توسعه خواهيد داشت.

رئيس سازمان هواپيمايي كشوري افزود: با فعال كردن فرودگاههاي ساير مناطق مي توان بيش از اين از امكانات و ظرفيت استان ها و صنعت استفاده كرد چرا كه ضرر زماني رخ مي دهد كه بهره برداري از ناوگان كاهش و شركت هاي هواپيمايي درگير مسائل حاشيه اي شوند.

وي با تاكيد بر اينكه بحث پروازهاي منطقه اي يكي از اقدامات مهم جهت فعال شدن فرودگاههاي غيرفعال بايد در دستور كار قرار گيرد، اظهارداشت: در نظر داريم پروازهاي فرودگاه امام خميني (ره) را به  نقاط جديد در منطقه متصل كنيم.

رئيس سازمان هواپيمايي كشوري، در ادامه تاكيد كرد: بخش خصوصي كليد نجات صنعت حمل و نقل هوايي يكي از نقاط قوت سازمان درك اين موضوع است و ثروتي كه در اختيار بخش خصوصي قرار دارد بايد با تدابيري كه توسط شما انديشيده مي شود در بخش هاي ديگر صنعت سرمايه گذاري شود.

عابدزاده با تاكيد بر اين كه بايد به لحاظ مقرراتي، اقتدار و جسارت سازمان هواپيمايي كشوري كه در گذشته لطمه ديده است، تقويت و بازسازي شود، از كاركنان سازمان خواست، شركت ها را براي حضور و برقراري در ساير مسيرها تشويق كنند و همچنين تسهيل گري در فعاليت هاي سازمان از جمله صدور گواهينامه ها، مجوزها و ... سرعت ببخشند.

وي همچنين تاكيد كرد: بايد از رهاورد سوانح و رويدادهايي كه در گذشته در صنعت رويداده است درس گرفته و از بروز سوانح احتمالي در آينده جلوگيري كنيم و همچنين با همدلي همفكري بتوانيم منشا خدمات بيشتري باشيم.

گفتني است؛ در اين ديدار معاونان و مديران سازمان ضمن تبريك سال جديد به ارائه گزارشي از اقدامات صورت گرفته در سال گذشته و برنامه هاي پيش رو پرداختند.

 
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.