عمليات جستجو و نجات سرنشينان هليکوپتر سانحه ديده ادامه دارد
مديرکل بررسي سوانح و حوادث سازمان هواپيمايي کشوري گفت: عمليات جستجو و نجات سرنشينان هليکوپتر سانحه ديده ادامه دارد.

حسن رضايي فر اظهارداشت: هلي كوپتر بل 212 متعلق به شركت هلي كوپتري ايران با  ۵ سرنشين كه از روی سکوی  نفتي حوالي جزيره لاوان به سمت جزيزه كيش در پرواز بود، اندكي پس از برخاستن دچار سانحه شد.

وي با اشاره به ماموريت هلي كوپتر مذكور درخصوص انتقال یکی از کارکنان  سکوی نفتی، كه دچار حمله قلبی شده بود، عنوان كرد: پس از درخواست شركت نفت فلات قاره، اين هليكوپتر در ساعت 20:15 به وقت محلي از جزيره لاوان به سمت سكوي رسالت به پرواز درآمده و در حدود ساعت 20:54 با حمل بيمار و دو نفر همراه به پرواز درآمده كه اندكي پس از پرواز دچار سانحه مي شود.

مديركل بررسي سوانح و حوادث سازمان هواپيمايي كشوري افزود: بلافاصله پس از وقوع سانحه عمليات امداد و نجات آغاز شده و تاكنون موفق به نجات جان كمك خلبان و انتقال دو تن از اجساد مي شوند كه با توجه به شرايط خاص حاكم بر منطقه عمليات جستجو براي دو سرنشين ديگر  ادامه دارد.

رضايي فر افزود: هم اكنون تيم بررسي سانحه سازمان هواپيمايي كشوري به منطقه اعزام و كماكان عمليات جستجو و نجات مفقودين ادامه دارد.


با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.