مجوز 9دفتر خدمات مسافرت هوايي لغو و 20دفتر تعليق شد
مديرکل دفتر نظارت بر شرکت ها، فرودگاهها و موسسات هوانوردي سازمان هواپيمايي کشوري از لغو مجوز 9 دفتر و تعليق 20 دفتر خدمات مسافرت هوايي در فروردين ماه جاري خبرداد.

علي اصغر باريكاني با اشاره به مجوز 9 دفتر و تعليق 20 دفتر خدمات مسافرت هوايي در فروردين ماه جاري گفت: در بازرسي هاي مستمر و موردي كارشناسان دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شركت ها و موسسات هوانوردي سازمان از دفاتر خدمات مسافرت هوايي تهران و شهرستان ها مواردي از جمله تخلفات آئين نامه اي، گرانفروشي، عدم تمديد ضمانت نامه، عدم احراز شرايط راه اندازي پس از تعليق در مدت تعيين شده و از همه مهمتر عدم توجه به اخطارها و دستورالعمل هاي سازمان هواپيمايي كشوري محرز شد.

وي به راه اندازي سامانه ثبت نام و صدور مجوز صلاحيت فعاليت در زمينه فروش بليت الكترونيكي اشاره كرد و افزود: با راه اندازي سامانه مذكور 278 مورد ثبت نام انجام شده و تاكنون تعداد 78 مورد از درخواست متقاضيان بررسي و موافقت اصولي صادر و از اين تعداد 13 مورد مجوز صلاحيت فعاليت در زمينه الكترونيكي دريافت كرده اند.

باريكاني با بيان اينكه 32 مورد ديگر از موافقت اصولي هاي صادر شده تا پايان ارديبهشت ماه مجوز بهره برداري دريافت خواهند كرد گفت:  سازمان هواپيمايي كشوري سامانه هاي الكترونيكي داراي مجوز از اين سازمان را از منابع معتبر براي عرضه بليت هواپيما دانسته و خريد بليت هواپيما را براي مسافران اين بخش از اين منابع توصيه مي كند.

گفتني است؛ دفاتري كه قصد فعاليت در زمينه فروش بليت الكترونيكي را دارند با مراجعه به سايت سازمان به آدرس www.cao.ir سامانه دفاتر فروش بليت الكترونيكي نسبت به ثبت نام اقدام كنند.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.