سند همکاري هاي حمل و نقل هوايي ايران و قرقيزستان به امضا رسيد
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري از گسترش همکاريهاي حمل و نقل هوايي ايران و قرقيزستان خبرداد.

رضا جعفرزاده اظهارداشت: در راستاي اجراي سياست رياست جمهوري مبني بر توسعه و گسترش روابط با كشورهاي آسياي ميانه، سند همكاري هاي حمل ونقل هوايي توسط معاونان سازمان هواپيمايي كشوري ايران و قرقيزستان به امضا رسيد.

وي افزود: جونو شاليف معاون رئيس هواپيمايي كشوري قرقيزستان كه به همراه هياتي به ايران سفر كرده است در ديدار با علي عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايي كشوري  خواستار گسترش روابط بيشتر و همكاريهاي حمل و نقل هوايي با ايران شد.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري تصريح كرد: در اين ديدار در خصوص بهره برداري از پرواز به نقاط ثالث نيز مذاكراتي انجام و مقرر شد تا سقف 7 پرواز برنامه اي به صورت هفتگي بين دو كشور انجام شود.

جعفرزاده خاطرنشان كرد: علاوه بر مفاد فوق؛ همكاري در زمينه راه اندازي پرواز مستقيم شركتهاي هواپيمايي طرفين، پذيرش شركت هواپيمايي SKY KG AIRLINE توسط سازمان هواپيمايي كشوري ايران در جهت همكاري مشترك با شركتهاي هواپيمايي ايراني و راه اندازي پرواز برنامه اي، تبادل متون ماده 83 مكرر در جهت تعيين حدود و اختيارات شركتهاي هواپيمايي اجاره دهنده و اجاره كننده هواپيما مورد مذاكره قرار گرفت.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.