با قرار گرفتن در آستانه عمليات حج تمتع
جلسه هماهنگي عمليات حج با حضور رئيس سازمان هواپيمايي کشوري برگزار شد
جلسه هماهنگي عمليات حج تمتع 1397 با حضور علي عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايي کشوري، معاونان ومديران سازمان، نمايندگان شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي، مديرعامل شرکت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران، رئيس پليس فرودگاه ها، معاون شهر فرودگاهي حضرت امام (ره)، سپاه حفاظت هواپيمايي، گذرنامه و سوخت گيري برگزار شد.

علي عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايي كشوري در اين جلسه از مسئولان ذيربط در امر جابه جايي زائران حج تمتع 1397 خواستار شد به منظور جلوگيري از بروز هر نوع ناهماهنگي و به تناسب اهميت بالاي اين سفر معنوي علي رغم تمامي كمبودها سرويس مناسب و در خور شان زائران عزيز ارائه شود

وي افزود: يقينا سازمان هواپيمايي كشوري باتمام توان در اين ايام همراه و همگام نسبت به تسهيل عمليات حج از هيچ كمك و پشتيباني مضايقه نخواهد كرد.

در ادامه مرتضي دهقان معاون هوانوردي و امور بين الملل سازمان هواپيمايي كشوري اظهارداشت: همزمانی پروازهای حج با پروازهای تابستانی را از دیگر علل حساس بودن این عملیات بر شمرد و گفت: حج تمتع امسال با پروازهای تابستانی مصادف است، بنابراین لازم است که فرودگاه‌ها، شرکت‌های هواپیمایی و سایر سرویس دهندگان مانند؛ پلیس فرودگاه‌ها، سپاه حفاظت هواپیمایی، واحد سوختگیری، هندلینگ و ... تمامي مساعي خود را به صورت مضاعف در جهت خدمات رساني به زائران به كار گيرند.

وي افزود: انتظار مي رود با توجه به امكانات فرودگاهي در راستاي خدمات رساني بهينه و به منظور جلوگيري از وقفه در خدمات رساني ترتيبي اتخاذ شود تا مراسم بدرقه زائران در محيطي خارج از فرودگاه صورت پذيرد.

دهقان تصريح كرد: همچنين با توجه به فشردگي پروازها و همزماني با پروازهاي تابستاني، زائران به موقع در محل فرودگاه حاضر شوند.

همچنين مقرر شد فرودگاه‌ها زیرساخت‌های فرودگاهی خود را را برای انجام هرچه بهتر عملیات حج آماده و جلسه‌ کمیته های تسهیلاتی ویژه پروازهای حج را با مشارکت همه ذی‌نفعان از جمله نمایندگان حج و زیارت در استان ها برگزار کنند.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.