حضور ايران در اجلاس بين منطقه اي اروپا و خاورميانه ي ايکائو
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري، ايران در اجلاس بين منطقه اي اروپا و خاورميانه ي ايکائو که در خصوص مديريت اطلاعات هوانوردي، مقررات و الزامات آتي و چالش هاي پيشرو برگزار شده بود، حضور يافت.

در این اجلاس ۳روزه که در دفتر منطقه ای اروپایی ایکائو در پاریس برگزارش شد، نمایندگان کشورهای عضو دفاتر منطقه ای خاورمیانه و اروپا، نمایندگان سازمانهای بین المللی صنعت به بررسی پیش نویس ویرایش چهلم ضمیمه پانزدهم کنوانسیون شیکاگو، همچنین روش های اجرایی مقررات جدید و فناوریها و نرم افزارهای مورد نیاز پرداختند.

شرفی مدیرکل دفترنظارت بر عملیات هوانوردی، قهرمانی معاون اداره اطلاعات هوانوردی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران و محمدی از کارشناسان این اداره با حضور در این اجلاس، نقطه نظرات ایران از منظر مقررات و ممیزی حوزه اطلاعات هوانوردی، همچنین موضوعات عملیاتی را مطرح كردند.

در حاشیه این اجلاس، جلسات و مذاکرات تخصصی با نمایندگان آژانس ایمنی هوانوردی اتحادیه اروپا EASA و مدیران و کارشناسان دفتر اروپا و امریکای شمالی ایکائو در خصوص برنامه کشور برای تدوین و ابلاغ مقررات جدید ارائه خدمات ناوبری هوایی از جمله مدیریت اطلاعات هوانوردی بر مبنای رویکرد اتحادیه اروپا برگزار و نقاط ضعف و قوت این تصمیم مورد بررسی قرار گرفت.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.