بيست و نهمين نشست معاونان فني- عملياتي و ايمني شرکت هاي هوايي به ميزباني شرکت هواپيمايي کارون برگزار شد
معاون استاندارد پرواز سازمان هواپيمايي کشوري گفت: شرکت هاي بهره بردار هوايي لازم است همواره آماده بازرسي هاي ايکائو باشند.

مجيد حسنلو در بيست و نهمين نشست معاونان فني- عملياتي و ايمني شركت هاي هوايي، اظهارداشت: بي ترديد براي متخصصيني چون شما توضيح ايمني و لزوم ارتقا ايمني بحث تازه اي نيست چرا كه اين مقوله جز اولويت ها و رعايت آن از الزامات بي چون و چراست و ما حصل آن انجام پروازهاي ايمن  و سلامت است.

وي همچنين گفت: رعايت اصول و الزامات ايمني و آنچه محورهاي اصلي بازرسي ها را تشكيل مي دهد مي تواند اعتبار شركت هاي هواپيمايي را ارتقا دهد.

حسنلو خاطرنشان كرد: با توجه به نزديك شدن زمان سررسيد مميزي سازمان جهاني ايكائو از سازمان هواپيمايي كشوري كه در بازه زماني 17 تا 27 شهريور انجام خواهد شد در خصوص جنبه هاي مهم اين مميزي براي شركت هاي هوايي بهره بردار توضيحاتي ارائه شد.

در اين ادامه اين نشست حس رضايي فر مديركل بررسي سوانح موضوعاتي در خصوص چگونگي روند بررسي سوانح ارائه كرد.

 همچنين محمد جواد محمدپور مديركل دفتر ارزيابي  عملكرد و تضمين كيفيت در اين جلسه به شركت هاي بهره بردار اعلام كرد: احتمال بازديد و مميزي از اين شركت ها توسط مميزان ايكائو وجود دارد بنابراين ضروري است از هم اكنون براي اين دوره از بازرسي ها آمادگي لازم را داشته باشند.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.