انجام 51 پرواز عمليات حج تمتع در مدت 7 روز از اعزام زائران به سرزمين وحي
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري از انجام 51 پرواز عمليات حج تمتع در مدت 7روز خبرداد.

رضا جعفرزاده اظهارداشت: از ابتداي آغاز عمليات حج تمتع تا دوم مردادماه در مجموع 51پرواز انجام شده است كه 34 پرواز توسط شركت هواپيمايي هما و 17 پرواز توسط شركت هواپيمايي سعودي انجام شده است.

وي با بيان اينكه از روز 27 تيرماه تا دوم مردادماه بالغ بر 13هزار زائر به سرزمين وحي اعزام شده اند گفت: 19 پرواز از فرودگاه حضرت امام (ره)، 12 پرواز از فرودگاه اهواز، 4 پرواز از فرودگاه بوشهر، 2پرواز از فرودگاه رشت، 5 پرواز از فرودگاه زنجان و 9 پرواز از فرودگاه مشهد صورت گرفته است.

جعفرزاده در پايان افزود: از آنجايي كه پروازهاي حج تمتع مصادف است با ايام پيك پروازي از مسافران خواست براي تهيه بليت هواپيما از مراكز معتبر خريداري و هرگونه تخلفي را ابتدا به شركت هواپيمايي مربوطه و نهايتا از طريق سايت سازمان هواپيمايي كشوري به نشاني www.cao.ir ارسال تا موضوع پيگيري و برخورد شود.

گفتني است ليست دفاتر خدمات مسافرتي مجاز و دفاتر الكترونيك مجاز و اصالت سنجي بليت هواپيما روي سايت سازمان هواپيمايي كشوري قابل دسترس است.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.