هاشمي سرپرست دفتر فناوري اطلاعات و بررسي هاي آماري سازمان هواپيمايي کشوري شد
به دنبال استعفاي مجيد اسدالهي فرد عصر امروز سيد محمد هاشمي به سمت سرپرست دفتر فناوري اطلاعات و بررسي هاي آماري سازمان هواپيمايي کشوري منصوب شد.

طي حكمي از سوي علي عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايي كشوري سيد محمد هاشمي به سمت سرپرست دفتر فناوري اطلاعات و بررسي هاي آماري سازمان هواپيمايي كشوري منصوب شد.

در اين مراسم وحيد ازوجي معاون توسعه مديريت و منابع سازمان هواپيمايي كشوري اظهارداشت: توسعه فناوري اطلاعات در سازمان و انجام تكاليف قانوني مربوطه به دولت الكترونيك مطابق برنامه هاي ابلاغي نقشه اصلاح نظام اداري كشور و در چارچوب نقشه معماري و ابلاغي وزارت راه و شهرسازي، تكميل و توسعه سيستم هاي پياده سازي شده و يا در حال ايجاد واحدهاي سازمان براي ارائه خدمات غيرحضوري و مكانيزه به مردم از جمله اموري است كه مي بايست در چارچوب مقررات ذيربط در دستور كار  قرار گيرد.

وي افزود: همچنين با اهتمام ويژه در استقرار سامانه هاي سخت افزاري و نرم افزاري لازم براي ارتقاي امنيت فناوري اطلاعات و حفظ و نگهداري اطلاعات و سوابق با رعايت مصوبات فاوا وارتقا، بروزرساني سيستم هاي موجود در چارچوب مقررات و اعتبارات اختصاصي و آموزش توانمندسازي نيروي انساني دفتر با رعايت صرفه جويي در هزينه ها و انجام ساير امور محوله و وظايف مصوب آن گام هاي موثري برداشته شود.

گفتني است از مجيد اسدالهي فرد به عنوان باسابقه ترين مدير دفتر فناوري و بررسي هاي آماري سازمان هواپيمايي كشوري قدرداني شد.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.