مراسم توديع و معارفه مشاور امور بانوان سازمان هواپيمايي کشوري برگزار شد
نوشين مظفريان به سمت مشاور رئيس سازمان هواپيمايي کشوري در امور بانوان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، مراسم توديع و معارفه مشاور امور بانوان سازمان هواپيمايي کشوري  برگزار شد.

علي عابدزاده رئيس سازمان هواپیمایی کشوری، در اين مراسم كه آرش خدايي قائم مقام رئيس و معاون توسعه مديريت و منابع حضور داشتند  به نقش بانوان و جايگاه آنان در پيشبرد اهداف سازمان به خصوص در موقعيت حساس كه حمل ونقل هوايي از طرف آمريكايي ها محدود شده است اشاره كرد و از بانوان به عنوان كارمندان، كارشناسان و افراد و پرتلاش نام برد.

وي با مثبت ارزيابي كردن نقش بانوان سازمان هواپيمايي كشوري و ديگر دستگاهها مرتبط همچون شركت هاي فرودگاهها و ناوبري هوايي، شركت هاي هواپيمايي و هندلينگ و موسسات هوانوردي گفت: نگاه سازمان به پرسنل اين سازمان نگاهي واحد و فعاليت ها داراي يك خروجي مورد انتظار است بنابراين شايسته است همچون گذشته محور اصلي فعاليت هاي بانوان در هر رده و رسته اي كمك و تلاش در جهت رضايتمندي مردم و حساسيت بر اجراي قوانين و مقررات باشد.

در اين جلسه از خانم علي بابايي مشاور سابق امور بانوان سازمان تقدير و براي خانم مظفريان مشاور جديد رئيس در امور بانوان آرزوي موفقيت شد.

گفتني است بعضي از بانوان سوالاتي را از معاونت توسعه مديرين منابع سازمان مطرح و به سوالات مذكور پاسخ هاي لازم داده شد.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.