جلسه آمادگي مديران و کارشناسان سازمان هواپيمايي کشوري و شرکت هاي هواپيمايي براي مميزي هاي ايکائو

معاون استاندارد پرواز سازمان هواپيمايي كشوري از برگزاري دومين جلسه هماهنگي با معاونان عملياتي شركت هاي هواپيمايي در رابطه با USOAP(Universal Safety Oversight Audit Program) مميزي سازمان هواپيمايي كشوري ايران كه از تاريخ 17/6/97 تا 27/6/97 تحت عنوان برنامه مميزي نظارتي ايمني جهاني انجام خواهد شد خبرداد.

مجيد حسنلو اظهارداشت: در اين جلسه كه با حضور مديركل و كارشناسان دفتر عمليات پرواز سازمان هواپيمايي كشوري، معاونان و مديران عملياتي شركت هاي هواپيمايي برگزار شد؛ ضمن ارائه توضيحاتي در خصوص نحوه بازرسي ها و موارد مورد انتظار بازرسان و بخش هايي از شركت هاي هواپيمايي كه از سوي مميزان ايكائو مورد بازديد قرار خواهند گرفت، از شركت هاي هواپيمايي خواسته شد آمادگي لازم را براي انجام اين بازديد ايجاد و حفظ كنند.

وي افزود: در خلال مميزي از سازمان هواپيمايي كشوري، مميزان ايكائو نسبت به بازديد از برخي ارائه كنندگان خدمات هوايي از جمله شركت هاي هواپيمايي مراكز نگهداري آموزشي طراحي و ساخت هواپيما نيز اقدام خواهند كرد.

گفتني است؛ در اين نشست بعضي از مديران و كارشناسان دفتر عمليات و معاونان شركت هاي هواپيمايي نقطه نظرات خود را بيان كردند.

قابل ذكر است؛ در اين خصوص جلسه اي با مراكز آموزشي و مديران و معاونان فني، ايمني و كيفي و صلاحيت پروازي برگزار خواهد شد.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.