فرود پرواز 1557 هما و پايان عمليات حج 97
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري گفت: صبح امروز با فرود آخرين پرواز هواپيماي جمهوري اسلامي ايران به شماره 1557 در فرودگاه امام خميني (ره) عمليات حج تمتع 97 پايان يافت.

رضا جعفرزاده اظهارداشت: از مجموع 316 پرواز انجام شده در عمليات بازگشت، شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با انجام 185پرواز و شرکت هواپیمایی سعودي با انجام 131 پرواز، عمليات جابه جايي 85700 حاجي را برعهده داشتند.

وي با بيان اينكه عمليات بازگشت امروز 25 شهريور در ساعت 4:25 پايان يافت، گفت: ميانگين تاخيرات پروازهاي دو شركت مذكور كمتر از يكساعت بوده است.

جعفرزاده تصريح كرد: در مجموع عمليات رفت و برگشت حج تمتع امسال حدود 631 پرواز، اعزام و پذيرش حدود 170هزار و 700 نفر را برعهده داشتند.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري تصريح كرد: پروازهای رفت زائران خانه خدا که از 27 تیر ماه سال جاری آغاز شده بود، روز 24 مرداد ماه به پایان رسید و تا پایان اين عملیات در مجموع 315 پرواز از19 فرودگاه كشور انجام شد. عمليات بازگشت حجاج نيز از 5 شهريورماه آغاز و صبح امروز به پايان رسيد.

وي عمليات حج تمتع 97 را مثبت ارزيابي كرد و گفت: خوشبختانه با انسجام و هماهنگي تمامي مجموعه هاي ذيربط اعم از رئيس و مسئولان حج و زيارت، تلاش هاي سرپرست حجاج ايراني، شركت فرودگاهها و ناوبري هوايي جهت آماده سازي و سرويس دهي 19 فرودگاه كشور، شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران، همكاري نزديك شركت قشم اير با اين شركت، گمرك، نيروهاي امنيتي، انتظامي و حراست مستقر در فرودگاهها، حج تمتع امسال با كمترين تاخير نسبت به سنوات گذشته برگزار شد.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.