شرکت هواپيمايي وارش موفق به اخذ گواهينامه بهره برداري هوايي (AOC) از سازمان هواپيمايي کشوري شد
شرکت هواپيمايي وارش موفق به دريافت گواهينامه بهره برداري هوايي (AOC) از سازمان هواپيمايي کشوري شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، پس از مميزي هاي گسترده و بازرسي هاي مختلف در حوزه هاي عمليات پرواز، صلاحيت پرواز، ايمني، امنيت هوايي و بازرگاني و تطبيق هاي صورت گرفته با الزامات و مقررات مربوطه از ابتداي سال توسط كارشناسان سازمان هواپيمايي كشوري، صبح امروز شركت هواپيمايي وارش گواهينامه بهره برداري هوايي (AOC) خود را از قائم سازمان دريافت كرد.

در اين جلسه آرش خدايي قائم مقام سازمان هواپيمايي كشوري، آغاز فعاليت اين شركت را از نگاه اقتصادي و توسعه اي و ديگر رعايت الزامات و توصيه هاي سازمان كه وظيفه انطباق قوانين و مقررات را بعهده دارد، تشريح كرد و گفت: از آنجايي كه توفيقات شركت هاي هواپيمايي به نوعي با موفقيت سازمان گره خورده است، لذا اهتمام به جامع بايسته ها، برنامه ريزي ها و مديريت بر تمامي بخش ها، نظارت كافي و مستمر مي تواند بخشي از موفقيت هاي آتي را تضمين كند.

براساس اين گزارش، فعاليت و پروازهاي اين شركت، شهر ساري تعيين شده و در حال حاضر داراي دو فروند هواپيماست، كه طبق گفته مسئولان اين شركت پرواز اين دو هواپيما به زودي آغاز و تا پايان سال 97، ناوگان شركت هواپيمايي وارش به 5 فروند افزايش خواهد يافت.

گفتني است؛ در اين جلسه معاون استاندارد پرواز و مديركل صلاحيت پرواز و مديركل عمليات پرواز سازمان نيز گزارشي از فرايند بازرسي هاي صورت گرفته از اين شركت را  ارائه كردند.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.