رئيس سازمان هواپيمايي کشوري:
من براي حفظ و ارتقاء سطح علمي دانشکده از هيچ تلاشي فروگذار نمي کنم
رئيس سازمان هواپيمايي کشوري گفت: من براي حفظ و ارتقاء سطح علمي دانشکده از هيچ تلاشي فروگذار نمي کنم.

علي عابدزاده در مراسم بزرگداشت روز دانشجو و همچنين جشن 70 سالگي دانشكده صنعت هواپيمايي در جمع دانشجويان اين دانشكده حضور يافت و اظهارداشت: تحليل مسائل دانشجو مهمترين قدم براي ارزش گذاري به دانشجو است و چنانچه امروز در نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران صاحب اين منزلت شده ايم اين به بركت وجود دانشجو و دانشگاه است.

وي افزود: صنعت حمل و نقل هوايي كار مقابله با تحريم و استكبار را از دانشجو و صنعت هواپيمايي آغاز كرد و توانستيم صاحب بزرگترين تكنولوژي در اين صنعت شويم.

عابدزاده يكي از مهمترين اقدامات براي توسعه اين دانشكده را به روز رساني و ضرورت ايجاد تغيير و تحول در ساختار آن عنوان كرد و گفت: يكي از اساسي ترين تصميمات در دو سال گذشته تغيير ساختار اقتصادي صنعت بود كه متاسفانه ناكارآمدي اين ساختار به دليل تكليفي بودن منجر شد كه بيش از 30 سال اين صنعت رنج ببرد.

رئيس سازمان هواپيمايي كشوري تصريح كرد: ما به عنوان سازمان تلاش داريم در تمامي حوزه ها به روز رساني صورت گيرد هر چند كه اين به روز رساني در برخي حوزه ها از جمله ايمني و نظارت به سرانجام رسيده است.

عابدزاده با تاكيد بر حفظ دانشكده براي صنعت حمل و نقل هوايي افزود: كمتر دانشكده اي را مي بينيم كه با صنعتي عجين شده باشد اما دانشكده صنعت هواپيمايي با صنعت حمل و نقل هوايي ممزوج شده است.

وي با تاكيد بر اينكه دانشكده بايد هم حرفه اي و هم علمي باشد، گفت: در اين جا به عنوان سازمان هواپيمايي كشوري اعلام مي كنم در تكميل و توسعه زنجيره خدمات اين صنعت نياز به خدمات فني مهندسي تداوم صلاحيت پرواز طراحي و توليد مبني بر part 125 و .. برگزاري كلاس ها ودوره هاي آموزشي استقبال مي كنيم.

عابدزاده در خصوص وضعيت دانشكده صنعت هواپيمايي افزود: براساس مصوبه شوراي عالي اداري كليه دانشكده هاي وابسته به نهادها و شركت هاي دولتي بايد خارج شوند بنابراين ما تلاش مي كنيم كه بخش هاي مربوط را براي حفظ اين دانشكده قانع كنيم.


با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.