کارگاه اصول و فنون مذاکره براي مديران ارشد سازمان هواپيمايي کشوري برگزار شد
کارگاه اصول و فنون مذاکره با حضور دکتر مازيار مير براي مديران ارشد سازمان هواپيمايي کشوري برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، در این کارگاه آموزشی که در سازمان هواپیمایی کشوری برگزار شد، دکتر مازیار میر به تشریح مفاهیم پایه تا پیشرفته فنون مذاکره و همچنين پيرامون مفاهیم کلیدی در مذاکره، تشخیص تخصصی فریب و ریاکاری ترفندهای جدید در مذاکره کثیف، اصول مذاکره به روش جنازه، مدلهای مختلف مذاکره، مراحل تخصصی در مذاکرهنمایش فیلمهای آمورشی مستند و سینمایی، تحلیل تخصصی مذاکرات ۵+۱ و نقدوبررسی مذاکره های بنگاه های سخن پراکنی غربی پرداخت.

در این کارگاه تخصصی به شیوه جدید منطبق بر آخرین شیوه آموزشی و از طریق نمایش فیلم و همچنین آموزش بدون پاور پوینت با لایه های پنهان و پیدای مذاکره بصورت همه جانبه مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

تمرکز این کارگاه آموزشی تمرکز بر منافع نه مواضع قرار داد است و مهمترین نکته در مذاکره این است که حقیقت، حقیقت و يك اصل استراتژي است و ربطی به تفکر ما نداشته و ندارد.

در ادامه اين كارگاه، رضا جعفرزاده مدیر روابط عمومی گفت: برگزاری کارگاه های آموزشی اصول و فنون مذاکره با رویکرد ایرانی و اسلامی گامی بلند در راستای تحقق اهداف صنعت هوايي مبني برانتقال و افزایش توان مدیران داخلی و در مواجهه با مدیران خارجی و یا حتی داخلي خواهد بود.

وي افزود: مسلط شدن به تکنیکهای روز مذاکره و همچنین بازآموزی تکنیکهای قدیمی می تواند سطح کیفی و کمی نحوه مذاکره و ارتباط موثر مدیران را منطبق بر نيازهاي صنعت و برآورده كردن انتظارات مردم از بخش هوايي افزایش دهد.

گفتني است؛ این کارگاه که به همت واحد آموزش سازمان هواپیمایی کشوری برگزار شد  طی دو جلسه و در سطح مدیران ارشد و با استقبال و مشارکت بسیار عالی برگزار شد.

 
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.