نشست شوراي راهبردي مرکز مقاومت بسيج در سازمان هواپيمايي کشوري برگزار شد
نشست شوراي راهبردي مرکز مقاومت بسيج در سازمان هواپيمايي کشوري برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، در نشست شورای راهبردی مرکز مقاومت بسیج که با حضور رئیس سازمان هواپیمایی کشوری برگزار شد، افشاری فرمانده مرکز بسیج وزارت راه و شهرسازی راهبردهای بسیج در بخش تخصصی و همچنین انتظارات مقام عالی وزارت راه و شهرسازی از بسیج دستگاه های تابعه را تشریح کرد.
قدیریان فرمانده بسیج صنعت هوانوردی کشور ضمن قدردانی و تشکر از حمایت ها و مساعدت های رئیس سازمان از بسیج صنعت، آمادگی بسیج را برای کمک به کارآمدی هر چه بیشتر صنعت هوانوردی اعلام کرد.
در این نشست علی عابدزاده رییس سازمان هواپیمایی کشوری ضمن تبیین مولفه های شخصیتی امام راحل ره و مقام معظم رهبری گفت: تفکر بسیجی باعث شده که 40 سال فشار دشمنان به نتیجه نرسد و انقلاب ما همچنان پا برجا و رو به جلو به پیشرفت خود ادامه دهد.
در ادامه تعدادی از اعضا جلسه نیز مطالبی در این زمینه ارائه کردند و در پایان مقرر شد این شورا جلسات خود را بهدصورت دوره ای ادامه دهند.هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.