تقدير کارگروه سلامت اداري سازمان هواپيمايي کشوري از سه نفر از کارمندان
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري گفت: به‌ منظور شناسايي‌ و تقدير از کارمندان‌ نمونه‌ که‌ با برخورداري‌ از وجدان‌ کاري‌ عميق‌ و رعايت‌ انضباط‌ اجتماعي‌ و با تلاش‌ چشمگير، منشاء خدمات‌ مفيد و ارزنده‌ براي‌ سازمان‌، صنعت و جامعه‌ اداري‌ مي‌شوندة و همچنين ارتقاء سلامت نظام اداري، طرح‌ انتخاب‌ کارمندان‌ نمونه‌ در کارگروه سلامت اداري سازمان به تصويب رسيد و از سه نفر از افراد منتخب تقدير شد.

رضا جعفرزاده افزود: در راستاي تقویت‌ وجدان‌ کاری‌ و انضباط‌ اجتماعی‌ و اقتصادی‌، اعتلای‌ فرهنگ‌ کار در جامعه‌ اداری‌ و ایجاد باورهای‌ مثبت‌ نسبت‌ به‌ کار و کوشش‌ در میان‌ کارمندان، ‌ارج‌ نهادن‌ به‌ خدمات‌ ارزنده‌ کارمندان‌ متعهد و کارآمد، تشویق‌ و ترغیب‌ به‌ کوشش‌ و ارائه‌ خدمات‌ بهتر و مفیدتر به‌ ارباب‌ رجوع‌، افزایش‌ رضایت‌ شغلی‌ و ارتقاء بهره‌وری‌ نیروی‌ انسانی‌، معرفی‌ کارمندان‌ نمونه‌ به‌ عنوان‌ الگوهای‌ کار و کوشش‌ به‌ مردم‌ به‌ ویژه‌ جامعه‌ اداری‌ يك امر ضروري است.

وي افزود: برهمين اساس كارگروه سلامت اداري سازمان هواپيمايي كشوري از سه نفر از كارمندان سازمان به دليل تعهد به اهداف سازماني و فردي و امتناع از دريافت هدايا در برابر ارائه خدمات و وظايف محوله، تقدير كرد.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري افزود: همچنين سازمان هواپيمايي كشوري به عنوان يك نهاد حاكميتي تاثيرگذار بر صنعت هواپيمايي و اقتصاد كشور، به منظور دستیابی به نظام اداری شایسته و مطلوب و تحقق اهداف سازماني و فردي كاركنان خود، حذف آثار منافع فردي كاركنان در تصميمات، اقدامات و رفتارهاي سازماني به تدوين بخشنامه هايي از جمله كردارنامه و شيوه نامه مديريت تداخل منافع اقدام كرده است.

جعفرزاده افزود: چنانچه این نظام شايسته بر اساس شاخص های شناخته شده به طور دقيق و صحيح اجرايي شود به طور حتم توسعه صنعت و اعتماد و اعتبار اخلاقي در بين كارمندان را در پي خواهد داشت.

وي افزود: به نظر می رسد ارتقاء سلامت نظام اداری و مقابله با فساد شرط کافی برای اصلاح نظام اداری است و شرط لازم آن قانون گرایی کارکنان و مدیران، نظارت مستمر بر عملکرد کارکنان و مدیران و استقرار نظام های سنجش عملکرد است.

وي افزود: از آنجا كه اين كردارنامه، پايه و اساس اعتماد و اعتبار اخلاقي كاركنان سازمان به شمار مي رود و دریافت هدیه از طرف کارمندان سازمان  خارج از  برنامه و یا مأموریت کاری  و دیگر برنامه های رسمی  نقض قانون به حساب خواهد آمد و از طرفي  برخي از مراجعان به منظور پاسداشت قدرداني كه در فرهنگ ما رواج بسيار دارد نسبت به دادن هديه و يا سوغات اقدام مي كنند  به طور حتم اين امر، مسئوليت رفتاري براي كارمندان ايجاد خواهد كرد و انتظار مي رود با توجه به قرارداشتن در آستانه سال جديد مراجعان و بخشهاي بازرسي شونده از ارائه هر گونه سوغات و هديه نهايت همكاري را با سازمان داشته باشند.

 


با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.