انجام 2153 پرواز نوروزي تا 27 اسفندماه
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري از انجام 2153 پرواز نوروزي تا 27 اسفندماه خبرداد.

رضا جعفرزاده اظهارداشت: از ابتداي آغاز پروازهاي نوروزي تا 27 اسفندماه 2153 پرواز انجام شده كه از اين تعداد 1573 پرواز داخلي و 580 پرواز بين المللي از فرودگاههاي كشور صورت گرفته است.

وي همچنين افزود: در بازرسی‌های مستمر کارشناسان دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شرکت ها و موسسات هوانوردی سازمان از 120 دفاتر خدمات مسافرت هوایی بازرسي صورت گرفت و مواردی از جمله عدم توجه به الزامات و دستورالعمل های سازمان هواپیمایی کشوری محرز و به لغو مجوز 4 دفتر و تعلیق 33 دفتر خدمات مسافرت هوایی در تهران منجر شد.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري افزود: امکان اعتبار سنجی بلیت هواپیما از طریق سایت انجمن شرکت های هواپیمایی فراهم است و بر لزوم مدیریت بیشتر شرکتهای هواپیمایی بر توزیع بلیت هواپیما تاکید می‌شود.

جعفرزاده گفت: همچنين از ابتداي دي ماه تاكنون399 شكايت صورت گرفته است و به 245 شكايت ارسالي رسيدگي شده و همچنين مواردي به دادگاه يا ميراث فرهنگي و گردشگري نيز ارجاع شده است.

وي به مسافران توصیه کرد برای خرید بلیت از طریق منابع معتبر اعم از دفاتر و سایتهای دارای مجوز که لیست آنها روی پرتال سازمان قابل دسترسی است اقدام و نرخ هاي ارائه شده را با دامنه نرخ هاي ارائه شده كه برروي سايت انجمن شركت هاي هواپيمايي قرار دارد مطابقت دهند و هرگونه افزايش قيمت و تخطي را از طريق سايت سازمان به نشاني www.cao.ir  گزارش دهند.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.