پايان سفرهاي نوروزي با جابه جايي بيش از 3 ميليون و 177 هزار مسافر هوايي
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري از پايان سفرهاي نوروزي با جابه جايي بيش از 3 ميليون و 177 هزار و 744 مسافر با انجام 25 هزار و 546 پرواز خبرداد.

رضا جعفرزاده اظهارداشت: فرودگاه حضرت امام با انجام 3253 پرواز و جابه جايي 526هزار و 183 مسافر بالاترين حجم در پروازهاي بین المللی و فرودگاه مهرآباد با انجام 2685 پرواز و جابه جايي 760هزار مسافر در این ایام بیشترین سرویس دهی در  پروازهای داخلی را ارائه کرده اند.

وي تعداد پروازهای عبوری  در این ایام را 24هزار و 289 پرواز ذکر کرد و گفت: فرودگاه کیش در بین مراکز سیاحتی و گردشگری با سرویس دهی 331هزار و 936 مسافر و انجام بیش از 2511پرواز ورودی و خروجی بيشترين سهم را برعهده داشته است كه در مقايسه با سال گذشته 6درصد در پروازها و 9درصد در جابه جايي مسافر افزايش داشته است.

جعفرزاده افزود: به مسافران عزيز اين اطمينان را مي دهيم كه چنانچه مواردي را مشاهده كرده اند كه نرخ بليت هواپيما بيرون از چارچوب تعيين شده از طرف شركت هاي هواپيمايي كه دامنه نرخ ها از طريق سايت انجمن شركت هاي هواپيمايي در دسترس قرار دارد، خريداري كرده اند در مرحله اول از طريق شركت هاي هواپيمايي و در نهايت از طريق سايت سازمان هواپيمايي كشوري قابل پيگيري است.

وي در پايان از تمامي مجموعه هايي كه در فرايند پروازهاي نوروزي فعال بوده و زمينه انجام پروازهاي ايمن وسلامت و امنيت شايسته فرودگاهها را فراهم كرده اند از جمله شركت فرودگاهها و ناوبري هوايي، پليس فرودگاهها، سپاه حفاظت هواپيمايي، شركتهاي هندلينگ تمامي مراكز ارائه بليت هواپيما چه دفاتر خدمات مسافرت هوايي و چه بخش هاي دفاتر خدمات الكترونيك كه طبق مقررات سرويس دهي كرده اند سپاسگزاري كرد.

 

 
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.