جلسه بازنگري در فرايندها و مقررات طراحي وسايل پرنده فوق سبک
جلسه بازنگری در فرایندها، ساختار سازمانی و تغییر در قوانین و مقررات طراحی و ساخت وسایل پرنده فوق سبک و تدوین مقررات برای بخش وسایل پرنده Experimental  با حضور رییس سازمان هواپیمایی کشوری و جمعی از فعالان این حوزه برگزار شد.
به منظور هماهنگی با تمامی ارائه دهندگان خدمات در حوزه فوق سبک جلسه ای تشکیل شد و در حوزه طراحی ساخت و مونتاژ وسایل پرنده فوق سبک از ذینفعان این حوزه دعوت شد تا نسبت به تدوین و اصلاح مقررات و ایجاد ساختارهای جدید و تفویض اختیارات به اینگونه مراکز اقدام کنند. 
همچنین مقرر شد یک  کار گروه تخصصی ظرف یکماه استانداردها، مقررات و الزامات مراکز طراحی، ساخت و مونتاژ هواپیمای فوق سبک را با هدف تسهیل و روان سازی فرآیندها مورد بازنگری قرار داده و با نگاه جدید، این الزامات تدوین و ابلاغ شود.
در ادامه این نشست محمدصدرا یکتانژاد نیز از علاقمندان این صنعت که در حوزه ساخت هواپیمای مدل و پرنده دست ساز کاغذی فعال است به منظور ایجاد انگیزه در میان نسل نوپای کشور مورد تفقد رییس سازمان هواپیمایی کشوری قرار گرفت.

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.