قيمت بليت هواپيما تغييري نکرده است /قيمت سه ميليون توماني بليت هواپيماي تهران- کيش- تهران صحت ندارد/ مورد تخلف را گزارش کنيد.
مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري، در پي انتشار خبري مبني بر فروش قيمت پرواز تهران- کيش- تهران به سه ميليون تومان گفت: تاکنون تصميمي براي افزايش نرخ بليت هواپيما گرفته نشده و شرکت هاي هواپيمايي کماکان براساس دامنه نرخ هاي اعلام شده به سازمان اقدام مي کنند که سقف و کف اعلام شده توسط شرکت ها حتي بيزنس کلاس با اين قيمت فاصله بسيار دارد.

رضا جعفرزاده با بيان اينكه شركت هاي هواپيمايي ملزم به مديريت نحوه فروش بليت هاي خود هستند گفت: ملاك نرخ بليت هواپيما كلاس نرخي است كه شركت ها توافق و اعلام كرده اند و بيرون از دامنه نرخ ها تخلف محسوب مي شود.

وي افزود: با هر گونه تخلف از طرف مراكز فروشي كه از طريق مكاتبه شركت هاي هواپيمايي با سازمان هواپيمايي كشوري، بازرسي بازرسان دفتر نظارت و يا گزارش مردمي كه موجب بي نظمي و اخلال در نظام بازار و تضييع حقوق شهروندان شود برخورد خواهد شد.

جعفرزاده نحوه برخورد با متخلفان را تعليق و لغو دفاتر داراي مجوز از سازمان و معرفي به مبادي ذيربط در مورد آندسته از سايت هايي كه مجوز ندارند عنوان كرد و از متقاضيان خواست هرگونه فروش بليت خارج از چارچوب تعيين شده از  طريق سايت سازمان www.cao.ir  گزارش شود.


با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.