جلسه شوراي فرماندهان و مديران مرکز بسيج شهداي صنعت هوانوردي برگزار شد
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري عصر ديروز جلسه شوراي فرماندهان و مديران مرکز بسيج شهداي صنعت هوانوردي برگزار شد.

 در این جلسه که حجت الاسلام شاهانی مسئول محترم نمایندگی ولی فقیه اقشار و متخصصین سازمان بسیج مستضعفین نیز حضور داشت ضمن سخنانی با اشاره به اهمیت و سیاست صنعت هوانوردی گفت: این صنعت با پایمردی کارشناسان و مدیران خلاق این کشور که دل در گرو حفظ منافع ملی کشور دارند در حرکت و پویایی است.

شاهانی همچنین ادامه داد اگر چه ایجاد محدودیت ها و تحریم های ظالمانه جفا به مردم و این صنعت بوده است, اما رشد و توسعه صنعت مرهون مصادیق درست مقاومت و اتکاء به توان نیروهای داخلی بوده است و آنطور که مسئولان صنعت اذعان دارند تمامی این محدودیت ها خلاف قوانین و مقررات بین المللی است که تا کنون علی رغم پیگیری ها اقدامات موثر از طریق مجامع بین المللی صورت نگرفته است.

وی همچنین نیروهای بسیج صنعت را بازوی ارزشی و همراهان اصیل در بخش های مختلف توصیف نموده و از آنها خواست که حتی یک لحظه هم از اهداف و برنامه های پیشبرد صنعت غافل نشده , جزء سرآمدان خدمتگزاری به مردم عزیز در بخش هوایی باشند.

نماینده ولی فقیه اقشار و متخصصین سازمان بسیج مستضعفین در پایان جلسه ضمن تشریح وظایف بخش های عقیدتی و سیاسی و نظارت , حمیدرضا بهرامی را به عنوان مدیر عقیدتی و نظارت معرفی و از زربخش مدیریت سابق آن قدرانی کرد.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.