جلسه تقدير از برترينهاي صنعت حمل و نقل هوايي برگزار شد
مقارن با تولد امام رضا (ع) از تعدادي از برترينهاي صنعت حمل و نقل هوايي کشور در حوزه هاي پزشکي هوايي، خلباني (TRE)، مراقبت پرواز، فني و مهندسي، ديسپچر و ريترهاي زبان هوانوردي تقدير به عمل آمد.

علي عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايي كشوري در اين مراسم كه با حضور معاونت استاندارد، معاونت هوانوردي و امور بين الملل، مديركل دفتر گواهينامه ها، امتحانات و امور پزشكي و مديركل دفتر صلاحيت پرواز و برخي از مديران سازمان تشكيل شد، گفت: شما تجربه هاي فعال صنعت حمل و نقل هوايي هستيد و پروازها از چنددهه گذشته تاكنون و از اكنون به بعد با آموزه ها و تاييد و اراده قانونمداري به حمل و نقل اين كشور هم در سطوح داخلي و هم بين المللي انجام شده و مي شود.

وي افزود: سازمان هواپيمايي كشوري به استناد توان و تجربه هاي شما قول ميزباني مردم را مي دهد و هر كدام از شما را يك قاضي مجرب به شمار مي آورد و همواره ايمني و سطح رعايت مقررات و امتيازاتي  را كه در مجامع بين المللي كسب مي كند را مرهون دست هاي فشرده شما با متخصصين سازمان مي داند.

رئيس سازمان هواپيمايي كشوري با بيان اينكه آموزش ها و منابع انساني متخصص با فكر و انديشه و تلاش اين نيروها معنا مي يابد،گفت: توان و تجربه شما متن شعار توسعه اي سازمان بوده و خواهد بود و ايمني را به عنوان قطعيت در نظر گرفته و فرايندي كه تعريف مي كنيم بايد رو به جلو و چشم اندازي قابل قبول براي ورود به رقابت ها باشد.

عابدزاده تصريح كرد: كمتر كسي مي داند كه بخش مهمي از تاب آوريها و مقاومت هاي صورت گرفته در گرو توان علمي، آموزشي و فني بوده كه توانسته تحريم ها را كم رنگ و قدرت ادامه مسير براي صنعت را فراهم آورد و براي ما امري است مسلم كه با داشتن چنين پتانسيل هاي ارزنده چرخ صنعت مسير توسعه را طي مي كند.

گفتني است در پايان برخي از حضار به بيان ديدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.  


First First First First


هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
انتصاب
۱ مهر ۱۳۹۹
انتصاب
۲۹ شهريور ۱۳۹۹
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.