سي و نهمين جلسه شوراي معاونان فني، عملياتي در سازمان هواپيمايي کشوري برگزار شد

سي و نهمين جلسه شوراي معاونان فني، عملياتي، كيفي و ايمني شركت هاي هواپيمايي و هلي كوپتري با حضور رئيس سازمان هواپيمايي كشوري برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، اين جلسه با تمركز و موضوعيت موارد عملياتي توسط علي عابدزاده شروع به كار كرد.

رئيس سازمان هواپيمايي كشوري بر اهميت و جايگاه ويژه بخش هاي عملياتي شركت هاي عملياتي تاكيد و از آنها خواست تا همچون گذشته نسبت به رعايت دقيق استانداردها اهتمام لازم را داشته و از تجربيات پويا در صنعت استفاده شود.

در ادامه مجيد حسنلو معاون استاندارد پرواز در خصوص قرار داد اجاره هواپيماها و مسئوليت هاي مالك و بهره بردار، حالات مختلف ممكن براي اجاره هواپيما،  مسئوليت هاي اجاره دهنده، مديريت ريسك خطرات ناشي از خستگي كروي پرواز تصميم گيري در خصوص تعيين ساعات كروي پروازي توضيحاتي به شركت كنندگان ارائه و مقرر شد شركت هاي ذينفع پس از بررسي نظرات خود را اعلام كنند.

وي همچنين مسائل لازم در خصوص هوانوردي عمومي را ارائه و به تفاوتهاي موضوع با بحث عمليات هوانوردي فوق سبك اشاره و مشكلات مربوطه را تشريح كرد.

حسنلو تاكيد كرد براي مواد مصرفي مثل روغن، رنگ و ... نيازي به دريافت تاييد از سازمان ندارند.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...