پايان عمليات رفت اعزام زائران به عربستان/ بازگشت از 25 مرداد
عمليات پروازهاي رفت زائران خانه خدا در سال ۹۸ شب گذشته پايان يافت.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، پروازهای رفت زائران خانه خدا از 17 تیرماه 98 آغاز و شب گذشته 15 مرداد با پرواز 1456 در ساعت 22 و 20 دقیقه از فرودگاه امام (ره) به فرودگاه جده پايان يافت.

پروازهای رفت عمليات حج تمتع در مدت 30 روز با اعزام 88561 زائر با 360 پرواز با میانگین تاخیر 19 دقیقه انجام شد.

آغاز عملیات برگشت حجاج 25 مرداد است که تا 17 شهریور ادامه خواهد داشت و در عملیات برگشت از 19 ایستگاه با361 پرواز (176 پرواز از فرودگاه جده) انجام می‌شود.

در پايان سازمان هواپيمايي كشوري موفقيت عمليات رفت حجاج را وجود انسجام و حس مسئوليت پذيري تمامي بخش هاي دخيل در انجام پروازها همچون شركت فرودگاهها و ناوبري هوايي به لحاظ آماده سازي پذيرش حجاج كه براي انجام 265پرواز، هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران براي انجام بيش از 2 هزار و 147 ساعت پرواز فرودگاه حضرت امام و شركت شهر فرودگاهي براي آماده سازي ترمينال سلام و سرويس دهي مناسب به زائران براي انجام 95 پرواز، سپاه حفاظت هواپيمايي و پليس فرودگاه هاي كشور به جهت فراهم كردن جوي آرام ، ايمن و سلامت، گمرك و گذرنامه به جهت سرعت عمل در انجام وظايف مربوطه اعزام زاِئرين ، نيروي حراست مستقر در فرودگاه ها دانست.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.