افزايش پروازهاي سواحل شرقي کشور
سخنگوي سازمان هواپيمايي کشوري از افزايش پروازهاي استان هرمزگان خبرداد.
رضا جعفرزاده گفت: صبح امروز در ديدار استاندار هرمزگان با رئيس سازمان هواپيمايي كشوري افزايش پروازهاي اين استان در دستور كار قرار گرفت.

وي با بيان اينكه در ديدار مذكور توسعه پروازهاي استان هرمزگان با برقراري پروازهاي ابوموسي - بندرعباس و تهران – جاسك در دستور كار قرار گرفته است، افزود: موافقت شد در راستاي افزايش پروازها به سواحل شرقي كشور هفته اي دو پرواز از تهران به جاسك و بالعكس برنامه ريزي شود.

به گفته سخنگوي سازمان هواپيمايي كشوري در حال حاضر هفته اي دو پرواز از بندرعباس به ابوموسي انجام مي شود كه مقرر شد اين پروازها به صورت روزانه از بندرعباس به ابوموسي انجام و از 2 پرواز در هفته به 7 پرواز برسد.

در اين نشست همتي استاندار هرمزگان در خصوص اهميت توسعه سواحل مكران و لزوم برخورداري آن منطقه از امكان استفاده بهينه از حمل و نقل هوايي در توسعه آن سواحل مطالبي را اشاره كرد.

علي عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايي كشوري نيز تاكيد كرد حمل ونقل هوايي حتي الامكان تلاش خواهد كرد در توسعه آن مناطق نقش بايسته ايفا كند.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.