رئيس سازمان هواپيمايي کشوري در جشن عيد غدير عنوان کرد؛
از تمامي ظرفيت ها براي مقاومت و پيشبرد اهداف حمل و نقل هوايي استفاده مي کنيم

در آستانه فرا رسیدن عید سعید غدیرخم جشن باشکوهی با حضور رئيس سازمان هواپيمايي كشوري برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان هواپيمايي كشوري؛ در این جشن که به منظور گرامیداشت عید سعید غدیر و عيد قربان برگزار شد، علي عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايي كشوري به ايراد سخنراني پرداخت و اظهارداشت: بايد پاسخگوي بخش هاي مختلف صنعت بود. اولويت براي سازمان در وهله اول، فعال و سرپا نگهداشتن صنعت حمل و نقل هوايي است كه آنهم مستلزم درك درست از موقعيت و وضعيت صنعت است و به طور حتم استقامت، درايت، پركاري و استفاده از تمامي ظرفيت ها براي مقاومت در مقابل موج محدوديت ها كه با اهداف ضربه به اقتصاد كشور طراحي شده است، توفيقات آتي را رقم خواهد زد.

وي افزود: بعضا مقايسه هايي صورت مي گيرد به گونه اي كه انگار صنعت حمل و نقل هوايي محوري جدا از وضعيت اقتصادي كشور است و كمتر به دستاوردها توجه مي شود همه تلاش ما اين است كه ظرفيت هاي موجود حفظ شود. بسياري از فعاليت ها صرف مسائل حساس و زيربنايي در بخش حمل و نقل هوايي مي شود كه آينده در مورد آن قضاوت خواهد شد. لذا انتظار مي رود شرايط ايرلاين هاي داخلي با ايرلاين هاي خارجي در امكان دسترسي ها و نيازهاي صنعت، شرايط فرودگاهها با فرودگاههاي آن سوي مرزها كه يك طرف دست باز و آزاد رقابت ها را دارد و طرف ديگر همه روزه مورد تحديد و تحريم قرار گرفته است، قياس نشود.

عابدزاده تصريح كرد: با تعريف برنامه ها و راهبردهاي مشخص توانسته ايم به اين مرحله برسيم و در مقابل زياده خواهي ها ايستادگي كرده ايم و صنعت حمل و نقل هوايي را در بدترين شرايط حفظ كرده ايم و روز به روز شاهد استعداديابي و شكوفايي در زمينه هاي مختلف صنعت بوده ايم تشكيل شركت هاي دانش بنيان توسط جوانان، ايجاد مراكز تعمير و نگهداري، طراحي و ساخت و ... بيانگر حركت در همين راستا بوده است.

رئيس سازمان هواپيمايي كشوري خطاب به كاركنان سازمان گفت: از شما مي خواهم اين روند را با سعه صدر ادامه دهيد در جهت انتظارات مردم و مصالح اقتصادي كشور قدم بردارید.

گفتنی است؛ در این مراسم ضمن تقدير از مادر شهيد صبوري به قید قرعه هدایایی به برندگانن مسابقه كتابخواني تقدیم شد.




هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.