رئيس‌جمهوري قانون «تصويب سندهاي الحاقي مربوط به اصلاح کنوانسيون سازمان جهاني هواپيمايي کشوري» را ابلاغ کرد
حسن روحاني قانون «تصويب سندهاي الحاقي مربوط به اصلاح موادي از کنوانسيون سازمان جهاني هواپيمايي کشوري» به وزارت راه و شهرسازي ابلاغ کرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، رئیس جمهوری، قانون «تصویب سندهای الحاقی مربوط به اصلاح بند(الف) ماده۵۰ و ۵۶ کنوانسیون  سازمان جهانی هواپیمایی کشوری» را که در جلسه علنی ۸ مرداد ۱۳۹۸ مجلس شورای اسلامی تصویب شده بود، ‌برای اجرا به وزارت راه و شهرسازی ابلاغ کرد.

با تصویب پروتکل اصلاحی ماده۵۰ کنوانسیون سازمان جهانی هواپیمایی کشوری مبنی بر افزایش تعداد اعضای شورای ایکائو از ۳۶ عضو به ۴۰ عضو و پروتکل اصلاحی ماده ۵۶ کنوانسیون یادشده مبنی بر افزایش تعداد اعضای کمیسیون هوانوردی از ۱۹ عضو به  ۲۱ عضو و با توجه به اهمیت استفاده از فرصت ایجادشده برای کشورهای عضو از جمله جمهوری اسلامی ایران، این لایحه به پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی در جلسه ۲۰ دی ۱۳۹۶ هیئت وزیران به تصویب رسیده و در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ به تایید شورای نگهبان رسیده است.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.