وزير راه و شهرسازي عنوان کرد:
استفاده حداکثري از توان داخلي عاليترين راهبرد پيش روي
به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي کشوري در نشست وزير راه و شهرسازي با رئيس سازمان هواپيمايي کشوري، معاونين و مديران سازمان و مديران عامل شرکت هواپيمايي، بر استفاده حداکثري از توان داخلي به عنوان عاليترين راهبرد پيش روي تاکيد شد.

این گزارش حاکی است در ابتدا عابدزاده رئیس سازمان هواپیموایی کشوری خلاصه ای از فعالیت ها و هماهنگی های صورت گرفته برای انجام پروازهای اربعین و اعلام آمادگی شرکت های هواپیمایی برای سرویس دهی به زائران اربعین حسینی را مطرح و راهکارهایی جهت چگونگی مقاومت در برابر محدودیت های اعمال شده بر صنعت را بر شمرد.

در ادامه این جلسه همچنین دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی محورهایی از مشکلات و مسائل پیش روی شرکت های هواپیمایی را عنوان و همکاری و تعامل شرکت ها و همراهی آنها با برنامه های کلان کشور را یادآور و از وزیر راه و شهرسازی خواست تا از شرکت های هواپیمایی در چارچوب قوانین و مقررات حاکم بر حمل و نقل هوایی حمایت کند.

در این جلسه مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی نیز طی سخنانی با اشاره به اینکه محور فعالیت ها می بایست بر پایه سرویس دهی مناسب و رضایتمندی مردم استوار باشد گفت: این مهم با استفاده از حداکثر توان داخلی میسر خواهد بود و برکسی پوشیده نیست که اهدافی را که آمریکایی ها دنبال کرده و می کنند شکستن مقاومت ها در صنعت و ایجاد نارضایتی است که فعالیت های مجموعه صنعت هوانوردی این تلاش ها را ناکام گذاشته و با توانمندی های خود این امیدواری را داده که می تواند با تکیه بر دانش بومی و حفظ حرمت و هویت خود در مجامع بین المللی بر مسیر بحق خود اصرار ورزد.

وزیر راه و شهرسازی همچنین : 
این اطمینان را به مدیران صنعت حمل و نقل هوایی داد که برای وصول به اهداف بلند مدت نسبت به ایجاد زمینه های لازم و تقویت زیر ساخت های صنعت حمل و نقل هوایی که ابرازی مهم برای توسعه اقتصادی کشور است از تمامی اختیارات خود استفاده خواهد کرد.

گفتنی است در این جلسه همچنین مدیران عامل شرکت های هواپیمایی نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های خود مطالبی را بیان کردند.


First First


هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.