اظهارات رئيس سازمان هواپيمايي کشوري در خصوص پهپادهاي پستي نافي وعده وزير ارتباطات نيست
سخنگوي سازمان هواپيمايي کشوري گفت: اظهارات رئيس سازمان هواپيمايي کشوري در خصوص پهپادهاي پستي نافي وعده وزير ارتباطات نيست.

رضا جعفرزاده اظهارداشت: در روزهاي اخير خبري به نقل از رئيس سازمان هواپيمايي كشوري مبني بر اينكه "سورپرایز آذری جهرمی غیرقانونی اعلام شد" منتشر شد اين در حالي است كه اظهارات رئيس سازمان هواپيمايي كشوري و وزيرارتباطات در خصوص پهپادهاي پستي با يكديگر منافات ندارد و ايشان در خصوص اينكه تاکنون شرکت پست برای راه اندازی سیستم پست پهپادی درخواست مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری نکرده است، كه آن هم براي اين بوده كه هنوز مقرراتش براي پاسخ به متقاضيان براي دريافت مجوز فراهم نبود، به خبرنگاران پاسخ دادند.

وي افزود: همچنين وزير ارتباطات با علم به اينكه كاربري شدن اين پهپادها طبق مقررات به مجوز نياز دارد و سازمان هواپيمايي كشوري هم زمينه هاي آن را فراهم كرده است، صحبت كرده اند و همانطور كه پيش بيني شده بود سامانه پهپادي هم روز گذشته رونمايي شد.

جعفرزاده تصريح كرد: بنابراين صحبت رئيس سازمان هواپيمايي كشوري و وزير ارتباطات برخلاف آنچه در يك رسانه منتشر و در چند رسانه ديگر نيز بازنشر شده بود و موضوع را نافي يكديگر منتشر كرده بودند مي توان گفت مطالب همه در راستاي يكديگر بوده و با مطالعه متن خبر نظر ارائه شده توسط رئيس سازمان در نمايشگاه حمل ونقل مشخص مي شود كه صحبت از مقررات شده و نه رد و تكذيب صحبت وزير ارتباطات.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.