بزرگداشت چهل و يکمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در سازمان هواپيمايي کشوري

مراسم چهل و يكمين سالگرد فجر انقلاب با حضور علي عابدزاده رئيس سازمان هواپيمايي كشوري، قديريان فرمانده مركز بسيج صنعت هوانوردي و بسيجيان مجموعه صنعت هوانوردي كشور برگزار شد.

 در اين نشست كه به همت شوراي فرهنگي سازمان هواپيمايي كشوري و مركز بسيج صنعت هوانوردي برگزار شد، عابدزاده ضمن تبيين مولفه هاي حركت جهادي و انقلابي گفت: در 41 سال مقاومت و ايستادگي در برابر بي منطق ترين رفتارهاي مدعيان دروغين حقوق بشر ما همچنان سرافراز ايستاده ايم و اين صنعت كه شايد هيچ كس انتظارش را نداشت بدون مستشار خارجي ادامه فعاليت و راهبري و اداره شده است.

وي افزود: امروز سازمان هواپيمايي كشوري معتقد و اميدوار، علاقه مند به صنعت و عنوان نيروهايي با پشتكار و سخت كوشي مي نگرد.

در ادامه اين مراسم صدر الحسيني كارشناس ارشد مسائل سياسي نيز به تبيين شرايط امروز انقلاب كشور و منطقه پرداخت و گفت: كسي باور نمي كرد در اين كشور با اتكا به خداوند بزرگ و اعتقادات ريشه دار بشود تنها با وجود محدوديت ها ايستاد امروز به وضوح مي بينيم كه آرمان هاي امام  (ره) در همه زمينه ها دنبال مي شود و با توكل به خدا يقينا ما به سبب مقاومت موفق خواهيم بود.

وي همچنين در خصوص نقش شهيد سپهبد قاسم سليماني در سركوب داعش در منطقه مطالبي را عنوان كرد و

در پايان به سوالات مطروحه در زمينه هاي مختلف پاسخ گفتند.


First First First First First


هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
موردی ثبت نشده است.