احداث ساختمان ايرتاکسي در فرودگاه امام (ره)

احداث ساختمان ايرتاكسي توسط شركت هواپيمايي پويا در فرودگاه امام خميني (ره) كليد خورد.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، شركت هواپيمايي پويا با هدف احداث و راه اندازي ايرتاكسي، پشتيباني تعميراتي و ايجا بستر مناسب براي توسعه هوانوردي و ارائه خدمات پروازي به اقشار مختلف جامعه و صنعت، احداث ساختمان ايرتاكسي در فرودگاه امام خميني (ره) را در دستور كار قرار داد و روز گذشته با تحويل زميني به مساحت  تقريبي 60 هزار متر مربع در محوطه فرودگاهي مذكور اين مهم كليد خورد.

براساس اين گزارش، شركت هواپيمايي پويا در حال حاضر داراي 6 فروند هواپيما از نوع آنتونف، ايلوشين، امبرائر و چلنجر است كه از اين دو تعداد دو فروند هواپيما در زمينه آمبولانس هوايي، يك فروند در زمينه اطفاي حريق و يك فروند چلنجر در زمينه ايرتاكسي فعال است.

گفتني است؛ در اين مراسم مديرعامل و اعضاي هيات مديره شركت شهر فرودگاهي امام خميني و مديرعامل شركت هواپيمايي پويا حضور داشتند و مهدي كربلايي به ايراد سخنراني پرداخت و بسط و گسترش تكنولوژي و توسعه صنعت با توجه به توان داخلي را نزديك ترين مسير مقاومت و آغاز احداث ساختمان ايرتاكسي را حركتي مثبت و لزوم حمايت از اين پروژه را تا به رسيدن به سرانجام نهايي شايسته و رضايتمند دانست.
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...