به منظور از سر گرفتن پروازها صورت مي گيرد
ارزيابي ميزان رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي با نظرسنجي از مسافران

به گزارش روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري، به منظور از سر گرفتن پروازها و نیز ارزیابی میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط شرکت‌های هواپیمایی و فرودگاهها از مسافرین نظرسنجی مي شود.

سازمان هواپیمایی کشوری با هدف حفظ سلامت مسافرین هوایی و تداوم پروازها و لزوم رعایت مقررات بهداشتی توسط کلیه ذینفعان به  نظرسنجی از مسافرین پروازها اقدام كرده است.

این اقدام طی تدوین و انتشار کارت نظرسنجی از مسافرین و تعبیه آن در صندلی‌های کلیه پروازها صورت می‌گیرد و روند این نظرسنجی بدین صورت است که مسافر با اسکن QRکد روی کارت توسط گوشی هوشمند یا استفاده از لینک درج شده (https://www.cao.ir/web/flight-standard-reporting/covid19)روی کارت وارد صفحه مخصوص نظرسنجی در پورتال سازمان هواپیمایی کشوری می‌شود و فرم نظرسنجی را تکمیل مي كند.

گفتني است پس از صحه سنجي تاثير بسزايي در نحوه بازرسي ها داشته و مسافران با تكميل اين پرسشنامه سازمان هواپيمايي كشوري را در نظارت هاي موثرتر بر فعاليت هاي شركت هاي هواپيمايي و فرودگاههاي كشور با هدف انجام پروازهاي ايمن و سلامت ياري خواهند كرد.

 

 

 
هنوز نظری ثبت نشده است

با تشکر از اینکه دیدگاه خود را با ما در میان می گذارید؛ نظرات و دیدگاه های ثبت شده پس از تایید مدیر پورتال برای عموم نمایش داده می‌شوند.
مورد مرتبطی یافت نشد.
بیشتر...
موردی ثبت نشده است.